2:3
3:0
- : -

FK Gůfuň Nový Jičín - Bazinga Ostrava 5:4
14. Vojtěch Hanzelka, 19. Tomáš Kluska, 27. Petr Žlebek, 30. Ondřej Bienek, 36. Petr Žlebek - 9. Martin Žilinský, 14. Petr Suchoň, 21. David Hrnčíř, 23. Tomáš Kondrát; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 20; zásahy brankářů: Andrej Krkoška ? - Jakub Kisza ?; po třetinách: 0:1, 2:3, 3:0;
36:00
35:58
J. Táborský si zahrál na Klusku, když ze 2 metrů míjí prázdnou bránu.
35:37
Timeout Bazinga Ostrava
35:37
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Petr Žlebek bez asistence (5:4).
35:37
Emoce panují všude, i na komentátorské stanici.
35:37
Uvidíme, jak se hosté s touto zapeklitou situací poperou..
34:50
Milky teď vyfejkoval všechny, včetně sebe.
34:03
Trestné střílení družstva Bazinga Ostrava neproměnil Petr Suchoň.
33:14
Rusev bojuje a bojuje, avšak jeho tým jej vůbec nepodporuje.
29:57
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Ondřej Bienek, asistoval Patrick Mik (4:4).
29:57
Senzační střela Bienka téměř z poloviny hřiště koncí v bráně soupeře. 4:4
26:25
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Petr Žlebek z trestného střílení (3:4).
26:25
Žlebek teď parádně vymíchal brankáře a skóruje z nájezdu.
25:34
Milky se sám zamotal do svých kliček.
25:04
Foku meee.
24:53
A další tyč v podání Ruseva. Ten má dnes ale smůlu.
24:00
24:00
23:32
Endy ledově klidný.
22:39
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil Tomáš Kondrát, asistoval Petr Suchoň (2:4).
22:39
Gůfuňům se naděje na výhru sypou jako domeček z karet. Nutně by potřebovali, aby Milky probudil svou vnitřní bestii.
20:49
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil David Hrnčíř, asistoval Jakub Ježowicz (2:3).
20:33
Milkyyyyy
18:13
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Tomáš Kluska, asistoval Oliver Rusev (2:2).
17:59
Rusev málem protrhl síť, bohužel jenom tu, co je za bránou.
17:30
Medvídek koala (který nemá s medvědy nic společného) má úplně stejné otisky prstů jako člověk.
17:25
Vyloučen hráč Tomáš Kondrát družstva Bazinga Ostrava na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
17:25
Vyloučen hráč Jindřich Tichý družstva Bazinga Ostrava na 2 minuty za sekání.
16:45
Parole.
14:30
Rusevova pumelice končí na helmě brankáře hostí.
13:36
Mé volání bylo vyslyšeno. Vojcek konečně přestal na hřišti chytat čolky a prosadil se.
13:34
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil Vojtěch Hanzelka, asistoval Petr Žlebek (1:2).
13:15
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil Petr Suchoň, asistoval Ondřej Gacek (0:2).
13:15
Stejná situace jako v první třetině. Zbytečné vyloučení domácích a využitá přesilovka hostí.
13:10
Hosté nepřetržitě hajpují své vrstevníky.
12:12
Vyloučen hráč Oliver Rusev družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
12:12
Takhle jsem to nemyslel Olíí.
12:00
12:00
Doufám, že se domácí polepší, jinak nebudou mít možnost přečíst si mé skvělé komentáře.
12:00
10:48
J. Táborský využil své letité praxe a zkušeně vyvezl míček za polovinu.
09:38
Rusevovi nedělá problém vrátit se přes celé hřiště a defenzivně pomoct svému týmu.
08:41
Milkymu to dneska pálí. Pogriloval slušnou bombičku.
08:23
Branku družstva Bazinga Ostrava vstřelil Martin Žilinský, asistoval Jakub Ježowicz (0:1).
08:23
Tak to tedy foku me. Fakáně potrestal nedisciplinovanost domácích a posílá svůj týmdo vedení.
08:13
Vyloučen hráč Vojtěch Hanzelka družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
07:18
P. Táborský si teď vyměnil role se svým spoluhráčem Drdou, když poslal soupeře za mantinel.
06:02
Centimetry chyběly Kluskovi od jeho dnešního prvního gólu. Jde vidět, že mu Milky v šatně předal nějaké ty rady.
05:45
Hosté zatím obstřelují bránu domácích.
04:54
Dnes se opravdu dějí nevídané věci. Najvar se teď například vrátil do obrany.