10:2
- : -
FbK Prty

BK REAL ROUDNICE n/L - FbK Prty 21:5
4. Mikoláš Malý, 7. Jiří Šolta, 10. Lukáš Kešner, 11. Jiří Hádek, 11. Daniel Pilař, 15. Ondřej Večeř, 19. Lukáš Kešner, 21. Marcel Holíček, 26. Daniel Pilař, 27. Jiří Šolta, 28. Jan Urban, 31. Jaroslav Gabriel, 31. Lukáš Kešner, 32. Jiří Hádek, 33. Matěj Slaba, 33. Jan Urban, 33. Jan Urban, 34. Mikoláš Malý, 43. Jiří Šolta, 45. Štěpán Šára, 45. Mikoláš Malý - 6. Lucie Soukupová, 10. Ladislav Müller, 30. Filip Naxera, 41. Tomáš Canini, 44. Ladislav Müller; rozhodčí: Josef Kubát - Robert Kusek; vyloučení: 2:2 + Ladislav Müller 5; využití: 6:0; diváků: 23; zásahy brankářů: Matěj Fišer 29 - Marek Suchopár 22; po třetinách: 6:2, 5:1, 10:2;
45:00
44:54
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Mikoláš Malý, asistoval Lukáš Kešner (21:5).
44:34
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Štěpán Šára, asistoval Jan Urban (20:5).
43:48
Branku družstva FbK Prty vstřelil Ladislav Müller, asistoval Martin Pošta (19:5).
42:01
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jiří Šolta, asistoval Jan Rott (19:4).
40:18
Branku družstva FbK Prty vstřelil Tomáš Canini, asistoval Jakub Herink (18:4).
33:48
Hráč domácích číslo 27 Matěj Slaba nekompromisně udělal z míčku puk.
33:07
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Mikoláš Malý, asistoval Jan Rott (18:3).
32:50
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jan Urban, asistoval Jaroslav Gabriel (17:3).
32:17
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jan Urban, asistoval Lukáš Kešner (16:3).
32:07
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Matěj Slaba, asistoval Lukáš Kešner (15:3).
31:13
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jiří Hádek, asistoval Matěj Slaba (14:3).
30:34
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Lukáš Kešner, asistoval Jiří Hádek (13:3).
30:34
Máme tu 1.hattrick dnešního utkání, který zaznamenal hráč domácích číslo 41 LUKÁŠ KEŠNER
30:29
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jaroslav Gabriel, asistoval Jiří Šolta (12:3).
30:00
30:00
29:43
Branku družstva FbK Prty vstřelil Filip Naxera bez asistence (11:3).
28:32
Vyloučen hráč Štěpán Šára družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za blokování hokejky.
27:59
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jan Urban, asistoval Matěj Slaba (11:2).
27:14
Vyloučen hráč Ladislav Müller družstva FbK Prty na 5 minut za hrubost.
27:14
Vyloučen hráč Ladislav Müller družstva FbK Prty na 2 minuty za nesportovní chování.
26:04
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jiří Šolta, asistoval Lukáš Kešner (10:2).
25:46
Vyloučen hráč Ondřej Večeř družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nesportovní chování.
25:15
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař, asistoval Matěj Slaba (9:2).
20:03
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Marcel Holíček, asistoval Jiří Hádek (8:2).
20:03
Poprvé v dnešním utkání se prosazuje nejlepší střelec domácích Marcel Holíček a upravuje skóre utkání na 8:2
18:26
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Lukáš Kešner, asistoval Jan Rott (7:2).
18:26
Svůj druhý gól v utkání vstřelil hráč domácích Lukáš Kešner.
15:00
15:00
14:11
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Ondřej Večeř, asistoval Marcel Holíček (6:2).
14:11
Po krásné teči v předbrankovém prostoru zvyšuje hráč domácích Ondřej Večeř skóre na 6:2
10:58
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Daniel Pilař, asistoval Lukáš Kešner (5:2).
10:25
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jiří Hádek, asistoval Jan Rott (4:2).
10:25
Trenér domácích Jiří Šulc navštívil stolek časoměřičů pro lehké občerstvení svěžím vzduchem ze Sibiře po gólu na 4:2
09:54
Branku družstva FbK Prty vstřelil Ladislav Müller, asistoval Vojta Zsemlye (3:2).
09:14
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Lukáš Kešner, asistoval Marcel Holíček (3:1).
07:49
Vyloučen hráč Vladimír Vágner družstva FbK Prty na 2 minuty za bránění ve hře.
07:49
Máme tu první přesilovku dnešního utkání pro tým domácích.
06:00
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil Jiří Šolta, asistoval Daniel Pilař (2:1).
06:00
Umístěnou střelou z půlky hřiště se prosazuje kapitán domácích Jiří Šolta . Skóre utkání 2:1
05:47
Branku družstva FbK Prty vstřelil Lucie Soukupová, asistoval Vojta Zsemlye (1:1).