3:2
1:5
- : -

FBC MSEM Přerov - 1. FBK Eagles Orlová 6:10
5. Martin Kubalík, 9. Ondřej Foldyna, 31. Martin Kubalík, 36. Petr Malina, 39. Matěj Ševčík, 45. Ondřej Kowalik - 3. Tomáš Milerský, 6. Ondřej Babiš, 10. Lukáš Milerský, 24. Adam Kučera, 40. Adam Kučera, 47. Tomáš Milerský, 51. Jan Urban, 59. Adam Kučera, 60. Tomáš Milerský, 60. Denis Smilovský; rozhodčí: Lukáš Minarčík - Václav Killar; vyloučení: 4:4; využití: 1:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Filip Lanča 21 - Ondřej Holman 26; po třetinách: 2:3, 3:2, 1:5;
60:00
Komentář trenéra hostů Lukáš Loudy: Drobné změny v sestavě a změna systému přinesli ovoce a konečně bereme 3 body. Kromě druhé třetiny, kdy jsme svou nedisciplinovaností dostali soupeře zpět do hry. Ondra Babiš první zápas první gól. S pozitivní střídačkou a náladou se hned lépe hraje. Děkuji všem za utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Ceha: Zápas jsem si prohráli individuálními chybami. Zapojili jsme co nejvíc hráčů a nebylo to vůbec zlé. Děkuji soupeři za utkání, příští rok se znovu potkáme.
60:00
Hráč utkání domácích: Lukáš Raška Hráč utkání hostů: Ondřej Babiš
60:00
59:53
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Denis Smilovský, asistoval Josef Březina (6:10).
59:48
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Lukáš Louda (6:9).
58:20
Timeout FBC MSEM Přerov
58:20
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Adam Kučera, asistoval Denis Smilovský (6:8).
50:29
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Jan Urban, asistoval Tomáš Milerský (6:7).
46:52
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Lukáš Milerský (6:6).
44:25
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Kowalik, asistoval Michal Bělaška (6:5).
40:00
40:00
39:51
39:49
Vyloučen hráč Jan Běhal družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
38:54
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Matěj Ševčík, asistoval Lukáš Raška (5:4).
35:54
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Petr Malina, asistoval Jan Běhal (4:4).
35:27
Vyloučen hráč Adam Kučera družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nesportovní chování.
31:42
30:05
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Martin Kubalík, asistoval Adam Budnik (3:4).
29:09
Vyloučen hráč Martin Filka družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
28:14
Vyloučen hráč Lukáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za nesportovní chování.
24:20
Vyloučen hráč Lukáš Milerský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za zdržování hry.
23:22
20:00
20:00
19:33
Vyloučen hráč Tobiáš Pavliš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za hrubost.
11:46
Vyloučen hráč Denis Smilovský družstva 1. FBK Eagles Orlová na 2 minuty za sekání.
09:52
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Lukáš Milerský, asistoval Tomáš Milerský (2:3).
08:54
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil Ondřej Foldyna, asistoval Petr Malina (2:2).
05:04
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Ondřej Babiš, asistoval Martin Tököly (1:2).
04:42
02:06
Branku družstva 1. FBK Eagles Orlová vstřelil Tomáš Milerský, asistoval Tomáš Kříž (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Minarčík a Václav Killar.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Eagles Orlová: brankář: Ondřej Holman; hráči v poli: Jan Lukáš, Tomáš Bečka, Lukáš Louda, Denis Smilovský, Adam Kučera
00:00
Line-up domácích FBC MSEM Přerov: brankář: Filip Lanča; hráči v poli: Petr Malina, Ondřej Foldyna, Martin Kubalík, Adam Budnik, Lukáš Raška