3:2
1:3
- : -

Florbal Exelsior Havířov - FBC Ossiko Třinec 4:7
22. Kristýna Pokorná, 33. Alexandra Hegingerová, 33. Hana Brůžková, 46. Karolína Šablaturová - 13. Sabina Zoubková, 15. Tereza Martynková, 25. Petra Bieleszová, 27. Zuzana Wojnarová, 56. Adéla Šibrová, 56. Lucie Mišúnová, 56. Tereza Martynková; rozhodčí: Tomáš Brus - Roman Sladký; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 133; zásahy brankářů: Martina Schoupalová 22 - Martina Szwanczarová 16; po třetinách: 0:2, 3:2, 1:3;
60:00
Počet střel na bránu v 3. třetině: D-9, H-11
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Kajfosze: "Dnes docela atletika, ve které mohly zvítězit oba týmy. Soupeř nám ze začátku dělal problémy dobrým napadáním. Nakonec jsme ale ukázali sílu a po stažení na 2 lajny zápas rozhodli 3 góly. Mrzí mě nešťastná zranění hráček Havířova, přeji ať to není nic vážného. Děkujeme za super zápas."
60:00
Komentář trenéra domácích Kozlíka: "Dnes to byl zápas ve znamení sedmiček. Po 7 výhrách jsme prohráli, dostali jsme 7 golů a z původních 10 hráček nám zápas ve zdraví dohrálo jen 7 hráček. Ze začátku zápasu nás poznamenalo zranění z první minuty, kdy jsme museli všechno překopat. Zejména v druhé třetině jsme ale předváděli florbal, který umíme a který ukazujeme poslední 3 měsíce. V 3. třetině byl už soupeř lepší."
60:00
Pokračování komentáře trenéra domácích: "Mrzí mě spousta inkasovaných golů ze standardek, zejména u pátého golu, který byl rozhodující. Jinak hráčky chválím za brutální nasazení - vyjma posledních 5 minut. Je skvělé, že i proti takovém soupeři, jako je Třinec, se dokážeme dostat zpátky do zápasu."
60:00
Třetí část komentáře trenéra domácích: "Zápas jsme sice prohráli, nicméně jsme ve hře plnili přesně ty věci, na kterých jsme v posledních týdnech pracovali a to pro nás považuju jako dílčí vítězství. Každá série jednou končí a radši prohrát teď, než v playoff. Nyní budeme dále makat a dělat všechno proto, abychom se s Třincem ještě letos v playoff potkali. Děkuji fantastickým divákům."
60:00
58:00
Poslední dvě minuty třetí třetiny a zřejmě i celého utkání.
57:01
Martynková v další velké šanci.
55:58
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tereza Martynková, asistoval Zuzana Wojnarová (4:7).
55:52
Další rychlá branka Třince, z toho už se domácí nevzpamatují.
55:46
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Lucie Mišúnová bez asistence (4:6).
55:46
Mišunová v úniku do stejného rohu branky jako před chvílí Šibrová a Třinec odskakuje.
55:22
Tentokrát se za koleno drží domácí kapitánka Gawryšová a ani s ní to nevypadá dobře.
55:10
Kontrovat mohla opět Šablaturová, ovšem netrefuje přesně.
55:03
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Adéla Šibrová, asistoval Vladimíra Skalíková (4:5).
55:03
ŠIbrová z trestného úderu vymetá horní roh branky a posílá Třinec znovu do vedení.
54:31
Skvělá Schoupalová před osamocenou hráčkou Třince.
53:37
Šibrová na vzdálenější tyč jen těsně míjí branku.
51:55
Šimonová ve velké šanci!
51:38
Timeout Florbal Exelsior Havířov
51:38
Napínavá bitva pokračuje oddechovým časem pro domácí.
50:01
Dočkáme se vítězného gólu nebo nám rozuzlení přinese až prodloužení? To nám ukáže poslední desetiminutovka.
48:40
Zápas nabírá obrátkách, bojuje se doslova o každý míček.
46:30
Míček zašlápnut za brankou Třince.
45:25
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Karolína Šablaturová, asistoval Vendula Šimonová (4:4).
45:25
Šablaturová pohotově doráží střelu Šimonové a v derby máme vyrovnáno!
44:51
Další zraněná hráčka domácích, vypadá to opět na koleno.
44:09
Ve velkém brankovišti se ve shrumáži dlouho hledal míček, nakonec jej hráčky Torpeda našly a dokázaly vyhodit.
42:15
Do dvou nebezpečných protiútoků se dostala i domácí kapitánka Gawryšová, která zle zatápěla hostující obraně.
41:20
Schoupalová chytá střelu Šibrové.
40:11
Vyloučen hráč Hana Brůžková družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
40:11
Nyní si vyzkouší přesilovku i hostující Třinec.
38:11
Před Schoupalovou byla spousta nedočkavých hokeje, ta však míček dokázala zkrotit.
36:36
Šimonová se prosadila až před branku, míček ji však poskakoval a nedokázala jej zkrotit.
35:11
Dnešní utkání sleduje skvělých 133 diváků.
32:55
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Hana Brůžková, asistoval Vendula Šimonová (3:4).
32:55
Brůžková bleskově využívá přesilovou hru a domácí hráčky jsou na dostřel.
32:50
Vyloučen hráč Tereza Mikulová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za hrubost.
32:42
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Alexandra Hegingerová, asistoval Tereza Nykodymová (2:4).
32:42
Hegingerové backandový pokus končí v síti!
30:31
Další výborný zákrok Schoupalové z bezprostřední blízkosti.
29:10
Hráčky Třince jsou v těchto pasážích hry lepší a nepouští domácí hráčky na dostřel své branky.
28:05
Schoupalová vytahuje fantastický zákrok.
26:37
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Zuzana Wojnarová, asistoval Sabina Zoubková (1:4).
26:37
Další branka v síti domácích znamená již tříbrankové vedení Ossika.
26:19
Hráčky Třince opět na míčku a rozehrávají další útok.
24:20
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Petra Bieleszová bez asistence (1:3).
24:20
V souboji hráček číslo 14 obrala hostující Bieleszová o míček Šablaturovou a nadvakrát protlačuje míček do brány.
21:35
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Kristýna Pokorná, asistoval Karolína Šablaturová (1:2).
21:34
Pokorná doráží z brankoviště do brány Třince a snižuje na 1:2.
21:10
Bieleszová trefuje tyč.
20:38
Šablaturová zkouší střelu, ale míček končí mimo hřiště.
19:57
Poslední šance domácích v téhle třetině, rozehrávaly úder ze střední vzdálenosti, střele však chyběla přesnost.
18:11
Pokorná v další šanci, míček jen těsně míjí pravou tyč.
17:55
Pokorné gól neplatí, hůl byla příliš vysoko.
16:48
Na utkání si našli cestu i hráči mužského A týmu a vytváří utkání parádní kulisu.
14:41
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Tereza Martynková, asistoval Markéta Konderlová (0:2).
14:41
Nešťastný odraz v blízkosti domácího brankoviště končí v síti a hráčky Třince navyšují svůj náskok.
13:02
Gawryšové backhandový pokus vykopává Szwanczarová.
12:21
Branku družstva FBC Ossiko Třinec vstřelil Sabina Zoubková, asistoval Petra Bieleszová (0:1).
12:21
Tentokrát už se Zoubková ve svém zakončení nemýlí a ze středu dokázala protlačit míček do domácí branky.
11:05
Dalekonosné nahozen Hrobařové sbírá Schoupalová přímo ze vzduchu a Třinec hraje v plném počtu.
09:39
Šablaturová v další nebezpečné příležitosti.
09:04
Vyloučen hráč Pavla Kajfoszová družstva FBC Ossiko Třinec na 2 minuty za zdržování hry.
09:04
Domácí hráčky si zahrají úvodní přesilovku dnešníh utkání.
07:40
Šimonová v obrovské šanci, Szwanczarová se blýskla parádním zákrokem.
05:41
Šablaturové pokus kryje Szwanczarová.
04:38
Domácí budou po faulu na Šablaturovou rozehrávat z rohu v útočném pásmu.
03:35
Hostující Zoubková nedokázala uklidit míček do poloodkryté branky.
02:13
01:00
Hru nám přerušilo nepříjemné zranění domácí Nykodýmové.
00:01
Úvodní buly utkání pro hráčky Třince.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Brus a Roman Sladký.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Ossiko Třinec: brankář: Martina Szwanczarová; hráči v poli: Lenka Šnajdrová, Natálie Kawuloková, Adéla Šibrová, Pavla Kajfoszová, Lucie Mišúnová
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Martina Schoupalová; hráči v poli: Tereza Mračková, Hana Brůžková, Karolína Šablaturová, Kristýna Pokorná, Vendula Šimonová