1:4
1:5
- : -

Prague Tigers - Florbal Chomutov 5:11
1. Kryštof Schovánek, 3. Marek Zendulka, 7. Bedřich Horčík, 21. Michal Novák, 38. Adam Gere - 2. Jakub Olejka, 11. Adam Martin, 17. Petr Kulvajt, 26. Ondřej Vršata, 28. Adam Gere, 30. Ondřej Vršata, 31. Adam Martin, 35. Ondřej Vršata, 38. Ondřej Vršata, 38. Ondřej Vršata, 43. Adam Manas; rozhodčí: Michal Kolář - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 16; zásahy brankářů: Ondřej Feix 24, Vojtěch Havrda 5 - Petr Kala 25; po třetinách: 3:2, 1:4, 1:5;
45:00
Komentář trenéra hostů Petra Lince: Do stavu 1:3 otřesný výkon. Od druhé třetiny hráči přistoupili k zápasu již daleko zodpovědněji a festival rychlých protiútoků a přečíslení výustil v 11 vstřelených branek. Díky soupeři za zápas.
45:00
42:10
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Manas, asistoval Tomáš Hennrich (5:11).
42:07
Vyloučen hráč Tobiáš Průša družstva Prague Tigers na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
37:58
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Vršata, asistoval Jakub Steklý (5:10).
37:52
37:01
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Adam Gere, asistoval Marek Zendulka (5:8).
34:28
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Vršata, asistoval Adam Martin (4:8).
30:47
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin, asistoval Petr Krob (4:7).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vojtěch Havrda družstva Prague Tigers
30:00
30:00
29:09
27:25
Vlastní branku družstva Prague Tigers vstřelil Adam Gere (4:5).
25:32
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Ondřej Vršata, asistoval Petr Krob (4:4).
20:34
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Michal Novák z trestného střílení (4:3).
16:55
Vlastní branku družstva Prague Tigers vstřelil Petr Kulvajt (3:3).
15:00
15:00
10:36
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Adam Martin, asistoval Adam Manas (3:2).
06:45
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Bedřich Horčík bez asistence (3:1).
04:06
Vyloučen hráč Adam Martin družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hra na zemi.
02:29
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Marek Zendulka, asistoval František Blecha (2:1).
01:22
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Jakub Olejka, asistoval Adam Martin (1:1).
00:57
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Kryštof Schovánek, asistoval Adam Gere (1:0).