2:2
- : -
FbC Plzeň

FbC Plzeň - FBŠ SLAVIA Plzeň 2:8
32. Adam Denisov, 33. Jiří Varta - 1. Patrik Hrubý, 3. Patrik Hrubý, 10. Patrik Hrubý, 14. Tobiáš Franc, 23. Adam Stejskal, 30. Patrik Hrubý, 34. Jiří Čížek, 36. Jan Huleš; rozhodčí: Jan Čadek - Jan Strnad; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Filip Beran 15 - Martin Štochl 10; po třetinách: 0:4, 0:2, 2:2;
45:00
Počet střel ve 3. třetině: FBC 7, Slavia 4
45:00
42:39
Vyloučen hráč Josef Váchal družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
35:30
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Huleš, asistoval Adam Stejskal (2:8).
33:57
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jiří Čížek, asistoval Ondřej Ježek (2:7).
32:29
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Jiří Varta, asistoval Štěpán Kaas (2:6).
31:51
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil Adam Denisov, asistoval Marek Weber (1:6).
30:56
Vyloučen hráč Patrik Med družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
Počet střel ve 2. třetině: FBC 3, Slavia 8
30:00
29:10
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Jan Huleš (0:6).
28:29
Vyloučen hráč Filip Cipra družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
24:07
Vyloučen hráč Tomáš Páník družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
22:26
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Adam Stejskal, asistoval Patrik Med (0:5).
17:47
Vyloučen hráč Lukáš Netrh družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
Střely v 1.třetině: FBC 2, Slavia 11
15:00
13:50
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tobiáš Franc, asistoval Adam Stejskal (0:4).
09:41
02:36
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Adam Baxa (0:2).
00:42
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Adam Stejskal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Čadek a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň:
00:00
Line-up domácích FbC Plzeň: brankář: Filip Beran; hráči v poli: Daniel Štillip, Jiří Varta, Václav Jankovec, Marek Weber, Štěpán Kaas