2:5
3:2
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice B - FBC ROKYCANY 6:9
11. Lukáš Svintek, 27. Marek Fučík, 33. Marek Slepička, 54. Marek Fučík, 55. Petr Žáček, 57. Tomáš Zelinka - 4. Martin Fiala, 10. Denis Vitouš, 22. Jakub Svejkovský, 25. Vojtěch Vlach, 27. Vojtěch Vlach, 28. Jakub Svejkovský, 31. Lukáš Bendek, 45. Jakub Svejkovský, 49. Lukáš Bendek; rozhodčí: Adam Hofhansl - Jiří Kohnheiser; vyloučení: 1:4 + Vojtěch Vlach OS; využití: 1:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Ondřej Vondrys 14 - Petr Staněk 24; po třetinách: 1:2, 2:5, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostů (Martin Štván) - K jistotě záchrany jsme nutně potřebovali bod. Všichni naši hráči podali velmi obětavý a výkon a jsem rád, že jsme toto utkání zvládli. Děkujeme fanouškům, kteří nás přijeli podpořit přímo i těm, kteří nám drželi palce na dálku a těšíme se na ně i v příští sezóně v DIVIZI.
60:00
Komentář vedoucího domácích Marka Fučíka: Dnes zasloužená prohra za vlažný výkon. Gratulace soupeři k výhře.
60:00
59:59
Střely domácí: 13 Střely hosté: 4
56:48
Vyloučen hráč Martin Fiala družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za blokování hokejky.
56:11
Timeout FBC ROKYCANY
56:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Tomáš Zelinka, asistoval Václav Staněk (6:9).
54:58
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Petr Žáček, asistoval Martin Vacek (5:9).
53:07
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Marek Fučík, asistoval Dominik Vlček (4:9).
48:27
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek, asistoval Jakub Svejkovský (3:9).
44:14
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský, asistoval Jakub Boháč (3:8).
41:52
Vyloučen hráč Lukáš Bendek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
40:18
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice B neproměnil Marek Slepička.
40:00
40:00
39:59
Střely domácí: 8 Střely hosté: 8
32:46
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Marek Slepička bez asistence (3:7).
32:14
Vyloučen hráč Vojtěch Vlach družstva FBC ROKYCANY - osobní trest.
32:14
Vyloučen hráč Vojtěch Vlach družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nesportovní chování.
30:11
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Lukáš Bendek bez asistence (2:7).
27:24
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Jakub Svejkovský, asistoval Jakub Košař (2:6).
26:37
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Vojtěch Vlach, asistoval Martin Štván (2:5).
26:05
24:04
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Vojtěch Vlach, asistoval Denis Vitouš (1:4).
21:00
20:00
20:00
19:59
Střely domácí: 9 Střely hosté: 11
19:49
Vyloučen hráč Lukáš Vácha družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za sekání.
10:44
Vyloučen hráč Tomáš Masaryk družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za sekání.
10:14
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Lukáš Svintek, asistoval Jindřich Hrdý (1:2).
09:23
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Denis Vitouš, asistoval Vojtěch Vlach (0:2).
03:32
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil Martin Fiala, asistoval Jakub Svejkovský (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Hofhansl a Jiří Kohnheiser.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Petr Staněk; hráči v poli: Martin Soukup, Lukáš Bendek, Jakub Svejkovský, Tomáš Masaryk, Martin Fiala
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice B: brankář: Ondřej Vondrys; hráči v poli: David Caha, Petr Žáček, Lukáš Vácha, Martin Vacek, David Řehoř