2:0
4:0
- : -

Florbal Exelsior Havířov - S.K. P.E.M.A. OPAVA 10:3
1. Adam Feber, 4. Nikolas Urbančík, 5. Adam Feber, 8. Jakub Mikulok, 16. Matěj Mlotek, 28. Tomáš Prus, 36. Adam Feber, 37. Tomáš Prus, 39. Jakub Mikulok, 42. Jakub Mikulok - 2. Daniel Kružel, 8. Vladimír Fišara, 11. Ondřej Sembol; rozhodčí: Martin Czyž - Roman Sasín; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Mikunda ? - Tomáš Novák ?; po třetinách: 4:3, 2:0, 4:0;
45:00
44:25
Vyloučen hráč Štěpán Graf družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
41:24
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Mikulok bez asistence (10:3).
38:58
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
38:58
36:48
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Vojtěch Škůrek (8:3).
35:14
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Martin Šulc (7:3).
30:31
Vyloučen hráč Vladimír Fišara družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
27:47
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Jakub Čechal (6:3).
26:06
Vyloučen hráč Boleslav Moudrý družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
15:14
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Mlotek, asistoval Adam Feber (5:3).
15:00
15:00
11:07
Vyloučen hráč Petr Martynek družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za vysoká hokejka.
10:10
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Ondřej Sembol bez asistence (4:3).
07:37
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Vladimír Fišara, asistoval Ondřej Sembol (4:2).
07:21
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jakub Mikulok, asistoval Adam Feber (4:1).
06:53
Vyloučen hráč Martin Kutáček družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za sekání.
04:24
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Adam Feber, asistoval Jakub Mikulok (3:1).
03:21
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Nikolas Urbančík, asistoval Jakub Čechal (2:1).
01:55
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Daniel Kružel bez asistence (1:1).
00:31
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Czyž a Roman Sasín.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Tomáš Novák; hráči v poli: Stanislav Ovčačík, David Kosmál, Ondřej Sembol, Dominik Bada, André Pavlíček