FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
9
Utkání bylo zkontumováno.

FBC TIGERS PORUBA - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 0:9
2. Patrik Klepáč, 4. Ondřej Kytka, 7. Matty Křenek, 9. Jakub Zeman, 14. David Svoboda, 15. Jakub Zeman, 23. Ondřej Kytka, 27. Patrik Klepáč, 30. Matty Křenek; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Adam Vlček ?, Václav Otisk ? - Marek Strnadel ?; po třetinách: 0:4, 0:3, 0:2;
36:00
29:56
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Matty Křenek bez asistence (0:9).
28:04
Vyloučen hráč Saskia Simona Bednárová družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za sekání.
26:33
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Patrik Klepáč, asistoval Ondřej Pícha (0:8).
24:00
Střídání brankáře. Nový brankář Václav Otisk družstva FBC TIGERS PORUBA
24:00
24:00
22:43
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Ondřej Kytka, asistoval Matěj Genzer (0:7).
14:32
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Jakub Zeman, asistoval Benjamín Rašovský (0:6).
13:01
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil David Svoboda, asistoval Alan Hovorič (0:5).
12:00
12:00
08:08
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Jakub Zeman z trestného střílení (0:4).
06:03
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Matty Křenek, asistoval David Svoboda (0:3).
03:03
01:11
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Patrik Klepáč, asistoval Jonáš Jančálek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Axmann a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC TJ Sokol Frenštát p.R.:
00:00
Line-up domácích FBC TIGERS PORUBA: brankář: Adam Vlček; hráči v poli: Pavel Hůla, Jan Szurman, Jákob Vajda, Vojtěch Chovanec, Jan Kamenický