2:4
3:4
- : -

FBC Pitbulls Kolín - FBC Liberec B 7:9
1. Martin Chyba, 19. Martin Chyba, 22. Marek Reithar, 32. Marek Reithar, 46. Martin Chyba, 49. Filip Pletka, 57. Martin Chyba - 18. Daniel Matocha, 25. Jan Havrda, 28. Marek Žagan, 33. Marek Žagan, 38. Lukáš Tovara, 41. Marek Žagan, 42. Ondřej Bartoš, 51. Dominik Šollar, 60. Marek Žagan; rozhodčí: Daniel Jireček - Martin Mareš; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Lukáš Mareš 30 - Daniel Kupec 37; po třetinách: 2:1, 2:4, 3:4;
60:00
59:59
Hodnocení kapitána hostu Jan Havrdy: Čekali jsme velkou snahu domácích o body a to se vyplnilo. My jsme rádi, že jsme dokázali utkání otočit a v nervózním závěru dovést do zdárného konce. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích: V zápase jsme měli herní převahu, soupeř byl však daleko lepší ve střelbě a v zakončování svých šancí a tak bere výhru. Děkujeme soupeři za zápas.
59:24
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Marek Žagan bez asistence (7:9).
56:54
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba, asistoval Tomáš Kukal (7:8).
55:04
Timeout FBC Pitbulls Kolín
50:03
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Dominik Šollar, asistoval Lukáš Růžička (6:8).
48:55
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Filip Pletka, asistoval Marek Reithar (6:7).
48:12
Trestné střílení družstva FBC Liberec B neproměnil Marek Žagan.
45:50
41:58
Vyloučen hráč Kryštof Podskalský družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za bránění ve hře.
41:07
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Ondřej Bartoš, asistoval Tomáš Richter (4:7).
40:57
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Marek Žagan, asistoval Jan Havrda (4:6).
40:57
Hosté odskakují na 2 brankový rozdíl.
40:00
40:00
39:59
máme tu konec 2. části a bohužel stav utkání je nepříznivý 4:5.
37:17
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Lukáš Tovara, asistoval Dominik Šollar (4:5).
32:03
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Marek Žagan, asistoval Tomáš Brožek (4:4).
32:03
Po chybě ratenického Tigera Woodse je stav utkání 4:4.
31:17
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Marek Reithar, asistoval Martin Chyba (4:3).
31:17
Po krásné střele ze standartky tu máme stav 4:3 pro domácí. Šikovný Reithar to krásně pověsil do vinglu a hostující golman byl bez šance.
27:48
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Marek Žagan, asistoval Jan Havrda (3:3).
27:48
A máme tu srovnání utkání. Po hezké Žaganové střele je stav utkání 3:3. Držme palce, aby Pitbulové začli znovu trhat a dovedli zápas do vítězného konce..
24:34
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Havrda, asistoval Marek Žagan (3:2).
21:39
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Marek Reithar, asistoval Tomáš Kukal (3:1).
21:39
Opět se Nám mění stav utkání a to na 3:1 pro domácí. Domácí tím využívají přesilovku.
20:55
Vyloučen hráč František Příhoda družstva FBC Liberec B na 2 minuty za vražení zády.
20:01
Plešatý rytíř, alias Martin Lepší Vás vítá ve 2. třetině.
20:00
20:00
19:59
Máme tu konec 1. třetiny. Stav utkání je 2:1 pro domácí celek.
18:11
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba bez asistence (2:1).
18:11
Domácí celek zapisuje branku. Kdo jiný než mistr Chyba.
17:07
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Daniel Matocha, asistoval Lukáš Růžička (1:1).
17:07
Hostující celek srovnává skore zbloudilou střelou.
09:21
Vyloučen hráč Marek Reithar družstva FBC Pitbulls Kolín na 2 minuty za držení.
00:26
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín vstřelil Martin Chyba bez asistence (1:0).
00:26
Vítáme Vas u dnešniho utkání. Z kraje zápasu vidíme rychlý gol domácích. Skoruje Chyba.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Jireček a Martin Mareš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Daniel Kupec; hráči v poli: Dominik Šollar, Tomáš Ballaty, Jakub Rais, Lukáš Růžička, Ondřej Bartoš
00:00
Line-up domácích FBC Pitbulls Kolín: brankář: Lukáš Mareš; hráči v poli: Tomáš Kukal, David Vokál, Martin Chyba, David Horák, Martin Soukup