1:1
2:2
0:1

Prague Tigers Nehvizdy - Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn  6:7p
3. Kateřina Hamplová, 4. Eliška Dvořáková, 13. Mariia Zimina, 29. Eliška Dvořáková, 49. Mariia Zimina, 51. Lucie Strašíková - 9. Tereza Bočková, 10. Tereza Bočková, 20. Karolína Hašlová, 35. Tereza Bočková, 42. Markéta Šímová, 53. Nella Stašková, 62. Michaela Bezpalcová; rozhodčí: Martin Preclík - Lukáš Baloun; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 37; zásahy brankářů: Martina Pilšáková 20 - Simona Werbynská 18; po třetinách: 3:3, 1:1, 2:2, 0:1;
70:00
Komentář trenéra domácích p. Vladimíra Jambora: Dnes nám to úplně nechutnalo. Soupeř si za vítězstvím šel urputněji. Pro nás dobrá facka před play off. Mrzí nás zranění soupeřky, snad to nebude nic vážného. Gratulace soupeři a šťastnou cestu domů.
65:00
Vyjádření hostujícího týmu: Dnešní utkání nám ukázalo, že se s někým dá hrát opravdu FLORBAL. Hezké, napínavé, férové utkání. Děkujeme za to. Škoda dalšího zranění, ty se na nás bohužel letos docela lepí. Pozdravujeme zbytek týmu! A naší divácké kulise obrovské díky!
61:25
61:25
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Michaela Bezpalcová, asistoval Martina Kratochvílová (6:7).
60:38
Začalo nám 5 minutové prodloužení
60:00
60:00
59:20
Trestné střílení družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn neproměnil Tereza Bočková.
58:59
Bočková našla krásnou přihrávkou nabíhajícící Dokulilovou, která trefuje golmanku
58:04
Timeout Prague Tigers Nehvizdy
54:08
Vyloučen hráč Eliška Dvořáková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:10
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Nella Stašková, asistoval Karolína Hašlová (6:6).
52:10
Pilšáková nejdříve krásně vychytala samotnou Staškovou před brankou, ta ale následně z dorážky přidává další gol Dračic
51:38
Emoce v hale narůstají
50:35
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Lucie Strašíková, asistoval Lucie Köhlerová (6:5).
50:35
Strašíková trefuje branku z půlky a přidává další gol domácích
50:00
Kratochvílová vybojovala balonek za domácí brankou a snažila se vymyslet, jak ho dostat za záda Pilšákové
49:38
Köhlerová hledala spoluhráčky před brankou
48:15
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Mariia Zimina, asistoval Lucie Strašíková (5:5).
42:56
Vyloučen hráč Nella Stašková družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za sekání.
42:55
Stašková se snažila protlačit balonek zpoza branky, ale Pilšáková je na svém místě
41:45
Vyloučen hráč Kristýna Balcárková družstva Prague Tigers Nehvizdy na 2 minuty za sekání.
41:02
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Markéta Šímová, asistoval Tereza Bočková (4:5).
41:02
Šímová dává ladným obloučkem gol
40:00
40:00
38:29
Vyloučen hráč Kristýna Minářová družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
38:29
Dračice rozehrály a dorážející Bezpalcová netrefila poskakující balonek na brankové čáře
37:48
Krátká vystřelila, Pilšáková má ale vše pod kontrolou a balonek vyráží
35:22
Červená střílí, golmanka Werbynská opět vyráží balonek pryč
34:16
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková, asistoval Karolína Hašlová (4:4).
33:51
Prokšanová v golové situaci, golmanka hostí vyráží
31:41
Trestné střílení družstva Prague Tigers Nehvizdy neproměnil Martina Lamblová.
28:58
Dračice se snaží vymyslet, jak dostat balonek do branky domácích, ty ale zatím statečně brání
28:03
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Dvořáková, asistoval Martina Pilšáková (4:3).
22:08
Stašková vystřelila a domácí golmanka lovila balonek za svými zády, těsně před brankovou čárou měla balonek pod kontrolou
21:34
Fanoušci v hale se probudili
20:00
20:00
19:31
Balonek poskakoval na brankovišti domácích, Strašíková ale na poslední chvíli odpálila pryč
19:00
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Karolína Hašlová bez asistence (3:3).
17:44
Voštiarová střílí nad
16:45
Bočková v oslabení získala balonek, ale netrefila branku
15:42
Vyloučen hráč Lucie Krátká družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn na 2 minuty za bránění ve hře.
15:33
Šímová a Fáberová samy břed brankou, gol nepřidaly
14:55
Hamplová netrefuje branku
12:57
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Mariia Zimina, asistoval Eliška Dvořáková (3:2).
12:57
Dvořáková přihrává Zimině a ta přidává další branku domácích, tantokrát v oslabení.
11:58
11:29
Zimina trrefuje golmanku
10:46
Dvořáková dorážela u branky, golmanka hostí byla připravená
10:41
Strašíková krásně dostoupený balonek na půlce hřiště.
09:23
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková, asistoval Nella Stašková (2:2).
08:39
Branku družstva Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn vstřelil Tereza Bočková bez asistence (2:1).
03:58
Bočková trefuje tyčku
03:10
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Eliška Dvořáková, asistoval Nikola Červená (2:0).
03:10
Dvořáková krásně trefený horní růžek branky
02:20
Branku družstva Prague Tigers Nehvizdy vstřelil Kateřina Hamplová bez asistence (1:0).
00:46
Zápas začal v rychlém tempu. Týn měl první velkou šanci na vstřelení branky, ale domácí golmanka měla balonek pod kontrolou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a Lukáš Baloun.
00:00
00:00
Line-up hostů Rudý Dračice MLADÝCH NADĚJÍ Týn : brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Šárka Houzarová, Denisa Příhodová, Tereza Bočková, Markéta Šímová, Kristýna Minářová
00:00
Line-up domácích Prague Tigers Nehvizdy: brankář: Martina Pilšáková; hráči v poli: Lucie Strašíková, Nikola Červená, Eliška Dvořáková, Lucie Köhlerová, Mariia Zimina