4:2
2:5
- : -

Florbal Teplice - FBC Vipers Most 7:7
11. Lukáš Konárek, 25. Ondřej Brabec, 27. Ondřej Brabec, 30. Adam Betka, 30. Michal Waldhauser, 32. Jakub Andrt, 43. Ondřej Stránský - 21. Adam Pelikán, 26. Jakub Netušil, 34. Tomáš Barna, 35. Adam Pelikán, 35. Vojtěch Jandečka, 41. Radek Babák, 45. Radek Babák; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Barbora Suková; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Daniel Fiala 21 - Dan Zápotocký 27; po třetinách: 1:0, 4:2, 2:5;
45:00
44:57
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Radek Babák, asistoval Matěj Zienert (7:7).
43:47
Timeout Florbal Teplice
43:37
Vyloučen hráč Ondřej Brabec družstva Florbal Teplice na 2 minuty za vysoká hokejka.
42:40
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Stránský, asistoval Ondřej Brabec (7:6).
40:54
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Radek Babák, asistoval Tomáš Barna (6:6).
34:41
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Vojtěch Jandečka, asistoval Matěj Zienert (6:5).
34:25
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Adam Pelikán, asistoval Tomáš Barna (6:4).
33:03
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Tomáš Barna, asistoval Matěj Zienert (6:3).
31:02
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jakub Andrt, asistoval Adam Betka (6:2).
30:00
30:00
29:58
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Michal Waldhauser, asistoval Filip Bureš (5:2).
29:26
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Adam Betka, asistoval Ondřej Brabec (4:2).
26:43
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Brabec bez asistence (3:2).
25:33
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Jakub Netušil, asistoval Adam Pelikán (2:2).
24:27
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Brabec, asistoval Lubor Hanžl (2:1).
23:09
Vyloučen hráč Jakub Netušil družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za blokování hokejky.
20:42
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Adam Pelikán bez asistence (1:1).
15:00
15:00
10:57
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Konárek, asistoval Adam Betka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Barbora Suková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most: brankář: Dan Zápotocký; hráči v poli: Radek Babák, Matěj Zienert, Jakub Netušil, Adam Pelikán, Tomáš Barna
00:00
Line-up domácích Florbal Teplice: brankář: Daniel Fiala; hráči v poli: Ondřej Brabec, Ondřej Stránský, Jakub Andrt, Adam Betka, Lubor Hanžl