2:2
2:3
- : -

SK BIVOJ LITVÍNOV - FBC Vipers Most 7:6
1. Martin Dvořák, 13. Daniel Cvrček, 15. Jan Langhammer, 24. Lukáš Kaprhál, 25. Jan Langhammer, 34. Martin Dvořák, 42. Daniel Cvrček - 13. Matěj Zienert, 21. Tomáš Barna, 30. Miroslav Nodl, 31. Matěj Zienert, 33. Tomáš Barna, 34. Tomáš Barna; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Barbora Suková; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Vojtěch Soukup 23 - Dan Zápotocký 38; po třetinách: 3:1, 2:2, 2:3;
45:00
41:45
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Daniel Cvrček, asistoval Kryštof Anděl (7:6).
33:42
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Tomáš Barna, asistoval Patrik Nachmüller (6:6).
33:20
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák bez asistence (6:5).
32:57
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Tomáš Barna, asistoval Matěj Zienert (5:5).
31:01
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
30:37
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zienert, asistoval Dan Zápotocký (5:4).
30:00
30:00
29:18
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Miroslav Nodl, asistoval Matěj Zienert (5:3).
25:31
Vyloučen hráč Miroslav Nodl družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za hra bez hokejky.
24:46
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Jan Langhammer, asistoval Lukáš Kaprhál (5:2).
23:30
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Lukáš Kaprhál, asistoval Jakub Raiminius (4:2).
20:20
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Tomáš Barna bez asistence (3:2).
19:25
Trestné střílení družstva SK BIVOJ LITVÍNOV neproměnil Jakub Raiminius.
16:25
Vyloučen hráč Matěj Tvrzník družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
15:00
14:09
13:35
Vyloučen hráč Tomáš Barna družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
12:59
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Matěj Zienert, asistoval Tomáš Barna (2:1).
12:03
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Daniel Cvrček, asistoval Rostislav Pleticha (2:0).
00:15
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil Martin Dvořák, asistoval Jakub Raiminius (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Lovacký a Barbora Suková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vipers Most:
00:00
Line-up domácích SK BIVOJ LITVÍNOV: brankář: Filip Šimůnek; hráči v poli: Martin Dvořák, Lukáš Kaprhál, Josef Jupa, Kryštof Anděl, Jakub Raiminius