1:2
4:0
- : -

FBC Liberec B - FBC Kutná Hora  6:3
5. František Příhoda, 39. František Příhoda, 49. Lukáš Růžička, 53. Jakub Rais, 53. Marek Žagan, 59. Tomáš Brožek - 15. Josef Chalupa, 31. Jiří Schwarz, 39. Lukáš Vojtěch; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Jakub Mauer; vyloučení: 3:5; využití: 2:0; diváků: 57; zásahy brankářů: Daniel Kupec 24 - Jaroslav Dlouhý 21; po třetinách: 1:1, 1:2, 4:0;
60:00
Střely FBC Liberec B: 12 FBC Kutná Hora 6
60:00
Komentář trenéra FBC Kutná Hora: Dneska jsme hráli florbal, který jsme hrávali před třemi lety. Hráli jsme na sebe, nedali si kloudnou přihrávku, naivně. Bohužel jsme si to prohráli sami. Děkujeme divákům a soupeřům.
60:00
Komentář trenéra FBC Liberec B. : Jsem rád, že jsem mohl klukům pomoci při posledním domácím zápase. Dneska hezký fyzický zapás, který jsme naštěstí dobojovali do šťastného konce. Ve třetí třetině nám pomohl aktivní pressing a využívaní chyb soupeře. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
58:38
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Tomáš Brožek, asistoval David Horáček (6:3).
57:17
Timeout FBC Liberec B
57:17
Vyloučen hráč Václav Rejna družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za držení.
52:33
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Marek Žagan, asistoval Jan Havrda (5:3).
52:22
Vyloučen hráč Lukáš Staňo družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:01
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jakub Rais, asistoval Lukáš Tovara (4:3).
49:48
Vyloučen hráč Tomáš Ballaty družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:07
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Lukáš Růžička bez asistence (3:3).
40:00
40:00
Střely FBC Liberec B:10 FBC Kutná Hora:13
40:00
39:57
Vyloučen hráč Jiří Schwarz družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
38:41
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil František Příhoda, asistoval David Horáček (2:3).
38:03
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Vojtěch, asistoval Martin Hampl (1:3).
30:28
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Antonín Tvrdík (1:2).
28:26
Vyloučen hráč Jan Havrda družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:01
Úvodní vhazování 2. třetiny vyhráli opět domácí.
20:00
20:00
Střely FBC Liberec B: 5 FBC Kutná Hora:8
20:00
17:55
Vyloučen hráč Jan Dus družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nesportovní chování.
14:43
Hosté sice nevyužili početní výhodu, ale v následujících sekundách předvedli krásnou akci a stav zápasu je srovnán na 1:1
14:42
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Josef Chalupa bez asistence (1:1).
12:19
Vyloučen hráč Jan Martínek družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za sekání.
07:44
Trestné střílení družstva FBC Liberec B neproměnil Bohuslav Ferdan.
04:35
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil František Příhoda, asistoval Tomáš Brožek (1:0).
03:30
Hosté nevyužili přesilovku a domácí jdou v plné síle do útoku.
01:10
Po nešťastném faulu tu máme první přesilovku hostů.
01:09
Vyloučen hráč Bohuslav Ferdan družstva FBC Liberec B na 2 minuty za hra rukou.
00:01
Úvodní vhazování vyhráli domácí a rychle zakládají útok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Jakub Mauer.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Václav Rejna, Jiří Petrásek, Jan Dus, Jan Martínek, Lukáš Vojtěch
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Daniel Kupec; hráči v poli: Dominik Šollar, Tomáš Ballaty, Jakub Rais, Lukáš Růžička, Lukáš Tovara