2:0
2:0
- : -

Prague Tigers E - SK Bruisers Dejvice 4:2
17. Marek Kolařík, 18. Jan Paulus, 29. Pavel Malý, 33. Jan Pejša - 1. Jiří Chochola, 9. Jiří Chochola; rozhodčí: Pavel Stuš - Jakub Heicl; vyloučení: 1:2 + Richard Hanek 5; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Filip Skála ? - Jiří Štégl ?; po třetinách: 0:2, 2:0, 2:0;
35:59
Objevil se skrytý talent jednoho z hráčů, který by se ovšem lépe využil ve fotbale, jsme opět u záměny sportů. Dejvickým se nepodařilo prosadit se v poslední třetině a Tigers si odnášejí do šatny 3 body.
32:21
Timeout SK Bruisers Dejvice
32:21
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Jan Pejša bez asistence (4:2).
32:21
Dejvičtí si berou oddechový čas, zvrátí dnešní utkání?
30:24
Trestné střílení družstva SK Bruisers Dejvice neproměnil Jiří Chochola.
30:24
Brankář domácích si stojí za svým jménem, je pevný jako skála a nepouští za svá záda děrovanou kuličku.
28:36
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Pavel Malý, asistoval Jan Vacek (3:2).
28:36
Zpět k žralokům tygřím, jejich zuby se jim obnovují i po vylomení, tygři začínají kousat a touha Pavla Malého po gólu, kterou známe ze začátku utkání se projevila a jeho střelou přebírají pražští Tigers vedení.
26:28
Trestné střílení družstva Prague Tigers E neproměnil Jan Paulus.
26:28
Přesně 14 minut později se opakuje stejný faul, ovšem na druhé straně hřiště a výsledek trestného střílení je také stejný - neúspěšný.
24:57
Nejnebezpečnější povolání na světě je rybář, ve florbale to platí ro golmany, který z nich předvede lepší práci ve třetině? Po předchozích dvou je stav vyrovnaný.
24:00
24:00
22:14
Stoletá válka trvala 116 let, to je zhruba počet střel pražských Tigers.
17:27
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Jan Paulus, asistoval Marek Kolařík (2:2).
16:53
Branku družstva Prague Tigers E vstřelil Marek Kolařík, asistoval Pavel Malý (1:2).
14:40
Vyloučen hráč Richard Hanek družstva SK Bruisers Dejvice na 5 minut za nedovolené vrážení.
14:40
Když budete jíst hodně mrkve, zoranžovíte, tygr v oranžovém dresu skoro zoranžověl po tomto nedovoleném zákroku.
14:07
Vyloučen hráč Marek Šafařík družstva SK Bruisers Dejvice na 2 minuty za sekání.
14:07
Stále vidíte svůj nos, ale váš mozek to automaticky ignoruje. Ovšem dejvický hráč přehlédl i soupeřovu florbalku.
12:29
Ryzí zlato je tak měkké, že se dá tvarovat i rukama, ovšem florbalky se z něj naštěstí nevyrábí, po faulu nebyl proměněn nájezd.
12:28
12:00
12:00
11:59
Vyloučen hráč Richard Hanek družstva SK Bruisers Dejvice na 2 minuty za hra rukou.
11:59
Záměna sportů nadále pokračuje, nejsme v hokeji, doteky rukou dovoleny nejsou a sudí to moc dobře vědí.
09:54
Vyloučen hráč Jiří Sirotek družstva Prague Tigers E na 2 minuty za vysoká hokejka.
09:54
Pražským tygrům se nadále nedaří, jelikož někteří jedinci si pletou sporty. Došvih jako u golfu.
08:43
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil Jiří Chochola, asistoval Richard Hanek (0:2).
08:43
Největší oči na světě má obří druh chobotnice, ovšem oči dejvických Bruisers budou podobně velké, jelikož našly skulinku do golmanovy branky.
04:48
Dravý utočník Pavel Malý ve skutečnosti vůbec malý není, jeho výška nám není známá, ale ukazuje svoji touhu po vstřelení branky.
00:40
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil Jiří Chochola, asistoval Marek Šafařík (0:1).
00:40
Dravost ovšem rychle opadla, jelikož dejvičtí otevírají skóre.
00:24
Tigers šli do zápasu ze začátku dravě, stejně dravě jako žralok tygří, který sežere všechno, co mu přijde pod zuby.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Stuš a Jakub Heicl.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Bruisers Dejvice: brankář: Jiří Štégl; hráči v poli: Pavel Šmatlák, Richard Hanek, Jiří Chochola, Ondřej Jilemnický, Marek Šafařík