1:3
1:2
- : -

Florbal Vsetín - Orel Rtyně v Podkrkonoší 3:5
7. Nikol Šobáňová, 38. Marika Marečková, 45. Kateřina Hurtová - 26. Markéta Sedláčková, 33. Monika Macháčková, 38. Martina Joudalová, 47. Martina Joudalová, 57. Lucie Romančáková; rozhodčí: Jan Frýdek - Jan Kvapil; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Veronika Ištvánková 28 - Patricie Šedivá 22; po třetinách: 1:0, 1:3, 1:2;
60:00
59:59
Střely po třetí třetině: 5:16.
59:59
Komentář trenéra hostů: I přesto, že jsme časově nestíhali před začátkem utkání, tak na výkonu našich hráček to nemělo negativní vliv, a tak pokračujeme v dobře rozjetém výkonu. Zaslouženě si berme na půdě Vsetína tři body a budeme se těšit na play off. Děkujeme soupeři za utkání.
59:59
Komentář trenéra domácích: První třetinu jsme hráli co jsme si řekli. Poté už jsme neudrželi koncentraci a soupeř zaslouženě vyhrál. Děkuji soupeři za utkání.
58:47
Vyloučen hráč Michaela Strnadová družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
57:15
Obrovská šance domácích končí marně.
56:15
Timeout Florbal Vsetín
56:15
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Lucie Romančáková bez asistence (3:5).
46:50
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Martina Joudalová, asistoval Lucie Romančáková (3:4).
46:50
Rtyně si bere vedení zpět.
44:47
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Kateřina Hurtová, asistoval Nikol Šobáňová (3:3).
38:50
Mařečková měla na hokej vyrovnávací gol ale Šedivá perfektním zákrokem zabránila vyrovnáním.
37:49
37:49
Tož to bolo rychlé 2:3.
37:35
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil Marika Marečková, asistoval Kateřina Sedláčková (2:2).
37:35
Marečková propálila vše co jí stálo v cestě.
37:06
Domácí kombinují na půlce hostů.
36:00
33:35
Romančáková trefuje horní tyč a míček byl pryč.
32:07
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Monika Macháčková, asistoval Nela Mičánková (1:2).
25:47
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil Markéta Sedláčková, asistoval Lucie Ondráčková (1:1).