2:0
2:3
- : -

FBC Hvězdy Česká Skalice - FBK Kobra Tatran Hostinné 4:3
5. Martin Daks, 8. Adam Šmotek, 19. Martin Daks, 24. Martin Daks - 15. Ondřej Hnízdil, 17. Ondřej Holba, 23. Hynek Nývlt; rozhodčí: Nela Kučerová - Michaela Rajmová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Adam Richter ? - Šimon Krása ?; po třetinách: 2:0, 2:3;
24:00
23:42
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Martin Daks bez asistence (4:3).
22:53
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Hynek Nývlt, asistoval Šimon Karlík (3:3).
20:39
Timeout FBC Hvězdy Česká Skalice
20:39
Vyloučen hráč Ondřej Dolének družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
18:55
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Martin Daks, asistoval Adam Šmotek (3:2).
16:01
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Ondřej Holba, asistoval Ondřej Hnízdil (2:2).
14:48
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil Ondřej Hnízdil, asistoval Václav Moravec (2:1).
12:00
12:00
07:05
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Adam Šmotek, asistoval Jakub Metelka (2:0).
04:17
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Martin Daks, asistoval Jakub Metelka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nela Kučerová a Michaela Rajmová.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK Kobra Tatran Hostinné: brankář: Šimon Krása; hráči v poli: Vratislav Khol, Šimon Karlík, Martin Drholec, Daniel Havel, Matouš Morávek