2:3
5:3
- : -

Florbal Jirkov - FBC DDM Kati Kadaň 7:6
5. Michal Votava, 12. Tomáš Blaško, 14. Matyáš Viertler, 17. Michal Votava, 17. Michal Votava, 22. Leoš Nový, 22. Leoš Nový - 7. Martin Šulaj, 7. Daniel Tattermusch, 11. Daniel Tattermusch, 15. Daniel Tattermusch, 17. Petr Švec, 24. Martin Šulaj; rozhodčí: Josef Heřmánek - Petr Kopta; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Zdeněk kaisr 12 - Martin Příhoda 6; po třetinách: 2:3, 5:3;
24:00
23:09
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Šulaj, asistoval Martin Příhoda (7:6).
21:17
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Leoš Nový, asistoval Jakub Vitvar (7:5).
21:11
Timeout FBC DDM Kati Kadaň
21:11
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Leoš Nový, asistoval Jakub Šulc (6:5).
16:43
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Švec, asistoval Martin Šulaj (5:5).
16:31
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Michal Votava, asistoval Jan Willheim (5:4).
16:11
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Michal Votava, asistoval Matyáš Viertler (4:4).
14:39
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Daniel Tattermusch, asistoval Vojtěch Grohol (3:4).
13:17
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Matyáš Viertler, asistoval Jan Willheim (3:3).
12:00
12:00
11:46
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Tomáš Blaško bez asistence (2:3).
10:48
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Daniel Tattermusch, asistoval Martin Šulaj (1:3).
09:14
Vyloučen hráč Vladimír Michal družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra na zemi.
06:43
06:36
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Martin Šulaj, asistoval Daniel Beníšek (1:1).
04:50
Branku družstva Florbal Jirkov vstřelil Michal Votava, asistoval Jakub Šulc (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Petr Kopta.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Martin Příhoda; hráči v poli: Martin Šulaj, Vladimír Michal, Daniel Tattermusch, Daniel Beníšek, Petr Mareš