2:3
3:2
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 8:7
5. Aleš Weigner, 10. Radim Slunečko, 20. Lukáš Kafka, 27. Petr Majer, 30. Petr Majer, 41. Marek Šmíd, 44. Matěj Duda, 47. Vojtěch Bečka - 16. Jan Malič, 18. Filip Folauf, 25. Erik Papež, 31. Vojtěch Bílek, 37. Jan Nachtmann, 41. Vojtěch Šimáček, 46. Ondřej Valenta; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:6 + Vojtěch Bílek 5; využití: 2:0; diváků: 111; zásahy brankářů: Karel Hodík 25 - Jakub Zavřel 36; po třetinách: 3:2, 2:3, 3:2;
60:00
střely ve 3. tř. 13:10, celkem 44:32
60:00
komentář trenéra hostí: co k tomu naspat. prohráli jsme a nemělo to tak být. z naší strany slušné tempo, slušné nasazení, slušná hra. bohužel chyby v obranné činnosti a neproměněné stoprocentní šance na lepší výsledek dneska nestačili. děkujeme soupeři, děkujeme divákům.
60:00
komentář trenéra domácích - O.Neuman - 1.část: "Byl to jiný zápas než bychom hráli s sáčkovou sestavou soupeře, z níž dnes zbyl prakticky jen Honza a Kuba. Na druhou stranu nutno podotknout, že tato "jiná" Bohemka byla velice nepříjemná, bojovná a hrála s velkým nasazením. V tom jsme se delší dobu museli vyrovnávat a nehráli tak kvalitně jak jsme měli. S postupem času jsme se naštěstí zlepšovali na míčku, byť obrana dnes drhla."
60:00
komentář trenéra domácích - O.Neuman - 2.část: "Golmani dnes excelovali, náš nám dodal klid, soupeřův odvrátil výraznější rozdíl ve skóre a dřívější rozhodnutí utkání. Základní část je za námi, odehráli jsme jí kvalitně, drželi jsme vysoký standard a nevyvarovali se ani pár výpadků, což k tomu u juniorů asi patří."
60:00
komentář trenéra domácích - O.Neuman - 3.část: "Výsledkem je skvělá a klubově historicky nejlepší pozice do play-off, z níž máme radost. Ale víme, že to nám úspěch nezaručí. Věřím, že naši hráči znají směr a vědí, kam nás posouvají dílčí kroky. Budeme se připravovat na vrchol sezony."
56:07
Vyloučen hráč Adam Balík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za špatné střídání.
49:16
Vyloučen hráč Filip Folauf družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
48:55
Vyloučen hráč Dominik Šimáně družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hrubost.
48:55
Vyloučen hráč Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:01
Šimáně si v rohu počkal na Majera, opravdu nevím, proč se nevylučuje
46:02
máme tu přestřelku - po jednom zásahu na každé straně je skóre opět trochu více pro domácí borce
46:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Vojtěch Bečka, asistoval David Horký (8:7).
45:44
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Ondřej Valenta, asistoval Jan Malič (7:7).
45:17
Šimáně šel a šel až do střely
43:39
na hřišti je více místa, Majer toho využil a po dlouhém úniku servíruje Dudysovi
43:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Duda, asistoval Petr Majer (7:6).
42:34
Vyloučen hráč Radim Slunečko družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
42:34
Vyloučen hráč Jan Malič družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování.
40:40
bohužel domácí vedení dlouho netrvalo
40:39
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Šimáček, asistoval Ondřej Valenta (6:6).
40:12
Radim vybojoval míček, vyslal pumelici, kterou tečoval Šmíďák
40:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Šmíd, asistoval Radim Slunečko (6:5).
36:24
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Nachtmann, asistoval Adam Kopal (5:5).
34:51
píši to tady již poněkolikáté - oslabení je v letošní sezóně výstavní část hry domácích
34:20
Maják i v oslabení ohrozil Zavřela
32:42
Vyloučen hráč Martin Brhlík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nesportovní chování.
32:29
pokyn z domácí je jednoznačný - zrychlit hru
30:21
domácím se nedařilo poslat míček pryč a Bílek ho dostal za Hodíka asi na počtvrté
30:20
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Vojtěch Bílek, asistoval Filip Folauf (5:4).
29:04
Maxa vybojoval balónek a rozjel akci, která dává modrým náskok
29:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Tomáš Josefovič (5:3).
26:25
jestli to tak Maják s Maxičem chtěli, tak tedy klobouček dolů - tato kombinace snesla nejpřísnější měřítka
26:24
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Sebastian Maxa (4:3).
25:29
Zavřel teď chytil domácímu kapitánovi dvě tutové šance
24:04
po úseku hry nahoru dolů opět srovnávají, Papež tečuje zády k brance
24:03
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Erik Papež, asistoval Lukáš Blaszczyk (3:3).
19:27
tato přesilovka již byla lepší, Zavřel nejdříve připsal dva těžké zákroky, na střelu Kafky po krosové přihrávce již neměl nárok
19:26
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval Radim Slunečko (3:2).
18:27
Vyloučen hráč Erik Papež družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:40
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Filip Folauf, asistoval Jan Malič (2:2).