2:3
1:4
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - PSN Tatran Střešovice 4:11
14. Jakub Dufek, 29. Petr Majer, 30. Matěj Netrefa, 49. Lukáš Kafka - 2. Ivan Tomčo, 15. Vojtěch Wojnar, 20. Vojtěch Klápa, 20. Vojtěch Panuška, 25. Vojtěch Panuška, 34. Vojtěch Wojnar, 38. Vojtěch Panuška, 41. Matěj Moravec, 55. Tomáš Jančík, 56. Vojtěch Wojnar, 59. Vojtěch Panuška; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 3:5 + Matěj Moravec OS; využití: 1:1; diváků: 91; zásahy brankářů: Karel Pergler 35 - Lukáš Kříž 36; po třetinách: 1:4, 2:3, 1:4;
60:00
střely ve třetí třetině 15:15, celkem 40:45
60:00
komentář trenéra hostí: Pro diváka ne moc atraktivní utkání. Hra moc neplynula, na druhou stranu velké množství gólů. Pro naše sebevědomí směrem k vyřazovací části důležitý zápas. Jsem rád, že jsme ho zvládli a dokázali Chodov porazit takovým rozdílem.
60:00
komentář trenéra domácích:
60:00
komentář trenéra domácích - O.Neuman - 1.část: "Byli jsme dnes nastaveni nesprávně - šli jsme do utkání jen zkusit, co to přinese, a to se vždy trestá. Byli jsme neefektivní a nedůslední, byť soupeř nepřevedl nic nového či neočekávaného - bohužel. Prohra je zasloužená, ale na druhé straně cena, kterou dnes stanovil Tatran aby bylo reálné přemýšlet nad body, byla z našeho pohledu vysoká a zbytečná."
60:00
komentář trenéra domácích - 2.část: "Neomlouvá to naše chyby, které byly naivní, ale my to fakt neumíme jinak - všechno nebo nic. Všechno bychom získali, jen kdybychom byli ochotni riskovat i zdraví hráčů. Tuto cenu nechceme platit ani v play-off, natož nyní. Takovou hodnotu vítězství mít nemá. Pořád naivně věřím, že se na tom shodnou všichni, ale jistý si tím už nejsem. Pokud to tak bude, bude to třeba řešit a náš sport to posune na jinou úroveň."
60:00
59:33
tatranský time opravdu nebyl z kategorie sportovního fairplay, ale co už naděláme....
59:32
Timeout PSN Tatran Střešovice
58:20
což hosté do prázdné branky trestají
58:19
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Ondřej Papoušek (4:11).
57:18
domácí si zahrají přesilovku, zkoušíme to v šesti proti čtyřem
57:17
Vyloučen hráč Matěj Švarc družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
55:10
dvěma rychlými zásahy nadělují hosté domácím desítku po dlouhém výhozu tatranského brankáře se trefuje Wojnar
55:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Lukáš Kříž (4:10).
54:48
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Jančík, asistoval Matěj Šebek (4:9).
53:44
Pojar odkulhává ze hřiště podpírán spoluhráči, zřejmě kotník
52:52
zápas má velké temp, ale pohledná hra to tedy rozhodně není - ohromné množství přestupků na obou stranách
50:43
domácí přesilovka je neurovnaná a neplodná
49:05
hostující tým nyní těžce nese vyloučení svého hráče
49:04
Vyloučen hráč Matěj Šebek družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:10
domácí svoji šanci také využívají
48:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Lukáš Kafka, asistoval Matěj Tabášek (4:8).
47:58
hosté jsou nyní lepším mužstvem
43:58
za vzájemný souboj máme nyní hru 4 na 4, více místa pro kombinaci
43:24
Vyloučen hráč Jakub Kaplický družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
43:24
Vyloučen hráč Matěj Moravec družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
43:24
Vyloučen hráč Matěj Moravec družstva PSN Tatran Střešovice - osobní trest.
41:39
Netrefa vybojoval míček, Kolář z dálky zkouší pozornost Kříže
40:37
hosté nadvakrát dostávají míček do domácí branky
40:36
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Moravec, asistoval Vojtěch Wojnar (3:8).
37:28
Vyloučen hráč Jiří Procházka družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
37:08
Tomčo našel Panušku číhajícího za zády domácích obránců a tenránou pod víko kompletuje hattrick
37:07
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Ivan Tomčo (3:7).
33:23
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Wojnar, asistoval Matěj Moravec (3:6).
32:58
některé výroky sudích vzbuzují údiv na obou stranách
31:47
Pergler vyslal dlouhým výhozem dopředu Tabyho, ten se statečně pral s hostující přesilou
29:02
aby téměř vzápětí Maty sebral míček a domácím dává znovu naději
29:01
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Matěj Netrefa bez asistence (3:5).
28:34
rozhodčí si vybrali Pojara a domácí nabízenou šancí nepohrdli
28:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Majer, asistoval Radim Slunečko (2:5).
27:31
Vyloučen hráč Jan Pojar družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za opakované přestupky.
27:08
hra je nyní neurovnaná, kouskují ji neustálé fauly
24:25
hosté udržují vysoké tempo, kterému domácí trochu nestačí a výsledkem je pátý gól, opět po utěšené kombinaci
24:24
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Matěj Šebek (1:5).
22:34
Tomčo se snažil najít mezeru v postoji Perglera, která tam ale nebyla
21:20
Slunečko krásně vystřelil, Kříž neméně dobře, aby poté dlouhým výhozem poslal pozdrav Perglerovi v protější brance
19:48
dva rychlé góly jako přes kopírák - kros přes celou šířku hřiště a hosté mají již náskok
19:47
19:07
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Vojtěch Wojnar (1:3).
18:59
Netrefa sebral hostům míček, Kříž se nedal
17:40
Vyloučen hráč Matěj Duda družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.