2:1
1:2
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady C - FKÚ Ovocné Báze 3:4
19. Marek Mikeš, 27. Jonáš Sigl, 38. Marek Šach - 11. Jiří Novák, 19. Otto Pípla, 41. Michal Vlasák, 42. Jiří Novák; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Patrik Trejbal; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 4; zásahy brankářů: Jakub Záhora ? - Jan Procházka ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:2;
41:02
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady C
41:02
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Jiří Novák, asistoval Petr Kořínek (3:4).
40:17
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Michal Vlasák, asistoval Petr Kořínek (3:3).
39:11
Vyloučen hráč Gustav Ondrejčík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
37:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Marek Šach, asistoval Jan Kapucián (3:2).
33:28
Trestné střílení družstva FKÚ Ovocné Báze neproměnil Jiří Novák.
30:00
30:00
26:27
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Jonáš Sigl, asistoval Jan Kapucián (2:2).
22:56
Vyloučen hráč Šimon Jakub Král družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
18:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil Marek Mikeš, asistoval Martin Zima (1:2).
18:18
Branku družstva FKÚ Ovocné Báze vstřelil Otto Pípla, asistoval Petr Kořínek (0:2).
15:00
15:00
10:38
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Patrik Trejbal.
00:00
00:00
Line-up hostů FKÚ Ovocné Báze:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Oldřich Pilecký, Jakub Vrzák, Marek Šach, Gustav Ondrejčík, Jan Kapucián