3:1
- : -
Sokol Rudná

Sokol Rudná - TJ Sokol Dobříš 5:5
1. Marek Vojáček, 23. Jan Karásek, 28. Marek Vojáček, 30. Lukáš Kepka, 31. Marek Vojáček - 4. David Kolář, 17. Tomáš Pavlíček, 19. Vojtěch Skála, 21. Ondřej Vaněk, 30. Jakub Brajer; rozhodčí: Jindřich Kratochvíl - Bohuslav Juráš; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Marek Dvořák ? - Matěj Šefl ?; po třetinách: 1:1, 1:3, 3:1;
34:30
Vyloučen hráč Erik Smítka družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za blokování hokejky.
30:07
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Marek Vojáček, asistoval Jan Karásek (5:5).
30:07
srovnáváme po špatné rozehrávce soupeře!!! YES!
29:24
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Lukáš Kepka, asistoval Jan Karásek (4:5).
29:21
Vyloučen hráč Lukáš Unger družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za bránění ve hře.
29:21
parádní gól z úhlu
29:00
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Jakub Brajer, asistoval Lukáš Unger (3:5).
23:59
Do poslední části nás čeká hodně práce. Kde tě máme Lucie?! Potřebujeme "dalšího, dalšího...!
22:50
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil Jan Karásek, asistoval Marek Vojáček (2:4).
20:59
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Ondřej Vaněk, asistoval Jakub Brajer (1:4).
18:20
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Vojtěch Skála, asistoval David Kolář (1:3).
17:21
Vyloučen hráč Matěj Dejm družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
17:21
Čeká nás další oslabení :(
16:12
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil Tomáš Pavlíček, asistoval Jakub Brajer (1:2).
16:12
Byli jsme potrestáni za špatné střídání, ze kterého padl bohužel 15s před návratem vyloučeného gól.
14:23
Vyloučen hráč Matěj Krupica družstva Sokol Rudná na 2 minuty za špatné střídání.
12:00
12:00
11:59
Trenér tak míchá lajnami, že z toho musí mít guláš úplně všichni
09:54
Náš brankář opět likviduje únikovku soupeře.
03:43
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil David Kolář, asistoval Štěpán Böhm (1:1).
03:43
Střela z dálky bohužel končí v naší bráně.
00:39
00:01
Druhé utkání domácích dneška a poslední klání celého dne zahájeno a začínáme podobně jako první zápas, je to tam!!! Tak snad to bude méně dramatické!