3:2
2:0
- : -

FBC Kralupy n/V - FbŠ Bohemians B 9:5
1. Jakub Šebesta, 3. Tomáš Carvan, 4. Jakub Šebesta, 8. Kristián Malík, 14. Tomáš Bohata, 22. Jakub Šebesta, 24. Jiří Škabrada, 32. Tomáš Bohata, 35. Kristián Malík - 3. František Zub, 4. Martin Janoušek, 8. Martin Janoušek, 15. Maxmilián Bursík, 15. František Zub; rozhodčí: Bohuslav Juráš - Jindřich Kratochvíl; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Adam Kocián ? - Adam Hubený ?; po třetinách: 4:3, 3:2, 2:0;
36:00
35:59
Děkuji Pavlovi "Pýkej" Kopeckému a Honzovi Karáskovi za asistenci.
34:11
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík bez asistence (9:5).
34:11
Bohemce nevychází hra v 6 a dostávájí 9. gól v tomto utkání.
33:58
Timeout FbŠ Bohemians B
33:22
Dostáváme zprávu, že nás sleduje sám Kryštof.
33:01
Timeout FBC Kralupy n/V
33:01
Bohemka zkouší hru v 6.
31:41
Kapitán Martin Janoušek byl blízko snížení, ale Kociána trefuje pouze do masky.
31:22
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Tomáš Bohata, asistoval Jakub Šebesta (8:5).
31:22
Kralupy navyšují svůj náskok již na 3 góly.
30:55
Mikrofon zprovozněn.
30:06
U DJ stolku se snaží zapojit mikrofon - chystá se karaoke.
28:55
DJ stále pouští to samé, nikoho již to nebaví.
27:59
Pokud se těšíte na další aktuality z NHL, nezapomeňte sledovat další zápas.
26:39
Po dlouhé době vyvinuli tlak i hosté.
25:41
Nezapomeňte sledovat @subbanator na instagramu.
24:20
Střílí se zde o sto šest, jako tehdy v Klonových válkách a tomu odpovídá i skóre zápasu.
24:01
Místní Legenda Matěj "Babica" Krupica chce za každou cenu zmínit dne starou zprávu o hattricku Marka Scheifeleho, nikoho to však nezajímá, protože kdo by fandil Jets.
24:00
24:00
23:05
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jiří Škabrada bez asistence (7:5).
21:48
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Jakub Šebesta, asistoval Tomáš Carvan (6:5).
21:32
Citujeme trenéra hostí: "Proč jseš pasivní?!".
20:30
Hráč Kralup špatně trefuje míček, který zamířil na hlavu našeho DJ, třeba se mu už rozsvítí.
18:29
Další aktuality z NHL - Ondra Kaše vytrejdován do Bostonu naproti tomu Anaheim získává Backese, první volbu v letošním draftu a mladého Anderssona.
17:40
Aktualita přímo ze zámořské NHL - DeBrincat se konečně probral a svými dvěma góly zařídil výhru Chicaga nad Nashvillem - 2:1 po prodloužení.
15:24
Místní DJ se vzdal své funkce a předává jí mladšímu a menšímu, méně schopnému členu realizačního týmu, který ještě s tímto přístrojem neumí zacházet.
14:56
Bohemka dvěma rychlými góly srovnává.
14:55
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil František Zub, asistoval Martin Janoušek (5:5).
14:43
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Maxmilián Bursík, asistoval Matěj Pecha (5:4).
13:28
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Tomáš Bohata, asistoval Jan Vytlačil (5:3).
12:00
12:00
10:48
Vyloučen hráč Tomáš Carvan družstva FBC Kralupy n/V na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:28
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Janoušek, asistoval Matěj Pecha (4:3).
07:28
Rychlá odpověď ze strany Bohemky.
07:10
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Kristián Malík, asistoval Jakub Šebesta (4:2).
06:27
Atmosféra pustá, chybí nám tu Kryštof.
05:55
Kralupy zastavují gól na brankové čáře.
03:47
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil Martin Janoušek, asistoval Vojtěch Procházka (3:2).
03:00
02:44
Branku družstva FBC Kralupy n/V vstřelil Tomáš Carvan, asistoval Jakub Šebesta (2:1).
02:15
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil František Zub, asistoval Oldřich Pliska (1:1).
00:17
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Bohuslav Juráš a Jindřich Kratochvíl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians B:
00:00
Line-up domácích FBC Kralupy n/V: brankář: Adam Kocián; hráči v poli: Kristián Malík, Tomáš Bohata, Jan Vytlačil, Jakub Šebesta, Tomáš Carvan