1:0
6:0
- : -

FBC Draci Říčany - OLYMP FLORBAL 12:0
3. David Tománek, 9. Tomáš Zicha, 11. Tomáš Zicha, 12. Vítězslav Špok, 15. Vojtěch Honzák, 26. Vítězslav Špok, 31. Vojtěch Kos, 34. David Tománek, 35. Tomáš Zicha, 40. Vojtěch Honzák, 45. Marek Honzák, 45. Vítězslav Špok; rozhodčí: Jan Tůma - Ondřej Tauš; vyloučení: 3:3 + Matyáš Sokol OS; využití: 1:0; diváků: 15; zásahy brankářů: František Lerch 19 - Jiří Trojan 26; po třetinách: 5:0, 1:0, 6:0;
45:00
44:59
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Vítězslav Špok, asistoval František Lerch (12:0).
44:45
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Marek Honzák, asistoval Filip Nevický (11:0).
39:35
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Vojtěch Honzák bez asistence (10:0).
34:17
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Tomáš Zicha, asistoval Adam Lubina (9:0).
33:19
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek, asistoval Martin Kaprálek (8:0).
33:18
Timeout OLYMP FLORBAL
30:30
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Vojtěch Kos, asistoval David Tománek (7:0).
30:00
30:00
28:45
Vyloučen hráč Matyáš Sokol družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za blokování hokejky.
28:45
Vyloučen hráč Matyáš Sokol družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nesportovní chování.
28:45
Vyloučen hráč Matyáš Sokol družstva OLYMP FLORBAL - osobní trest.
28:07
Vyloučen hráč Vojtěch Honzák družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za bránění ve hře.
25:55
25:39
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Vítězslav Špok, asistoval David Tománek (6:0).
18:16
Vyloučen hráč Matyáš Sokol družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:38
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Vojtěch Honzák, asistoval Filip Nevický (5:0).
13:47
Vyloučen hráč David Tománek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:06
10:42
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil Tomáš Zicha, asistoval David Tománek (3:0).
08:00
02:49
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil David Tománek, asistoval Tomáš Zicha (1:0).