1:2
2:1
- : -

Floorball Club FALCON - Wizards DDM Praha 10 B 5:3
2. Patrik Koníček, 12. Martin Tůna, 18. David Janáček, 40. Martin Tůna, 44. Patrik Koníček - 17. Matěj Zdobinský, 23. Matěj Zdobinský, 45. Jan Horálek; rozhodčí: Jan Přibyl - David Kozlík; vyloučení: 6:6; využití: 2:1; diváků: 9; zásahy brankářů: Michal Novák ? - Jakub Urban ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 2:1;
45:00
44:39
Vyloučen hráč David Janáček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
44:27
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Jan Horálek, asistoval Karel Smutný (5:3).
44:07
Vyloučen hráč Jan Vašíček družstva Wizards DDM Praha 10 B na 2 minuty za sekání.
43:01
Timeout Wizards DDM Praha 10 B
43:01
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Patrik Koníček, asistoval David Janáček (5:2).
41:53
Vyloučen hráč Tomáš Branžovský družstva Wizards DDM Praha 10 B na 2 minuty za hrubost.
39:32
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Martin Tůna, asistoval David Budáč (4:2).
35:39
Vyloučen hráč Jakub Mudrák družstva Wizards DDM Praha 10 B na 2 minuty za sekání.
31:07
30:00
30:00
28:06
Vyloučen hráč David Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
22:11
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Matěj Zdobinský, asistoval Jakub Hora (3:2).
17:49
Vyloučen hráč Michal Novák družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
17:08
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil David Janáček bez asistence (3:1).
16:50
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Matěj Zdobinský, asistoval Karel Smutný (2:1).
16:00
Vyloučen hráč Jakub Ších družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
13:22
Vyloučen hráč Jakub Hrubeš družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
11:32
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Martin Tůna, asistoval Patrik Koníček (2:0).
10:10
Vyloučen hráč Matěj Zdobinský družstva Wizards DDM Praha 10 B na 2 minuty za hrubost.
03:52
01:56
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil Patrik Koníček, asistoval Jakub Ších (1:0).
01:09
Vyloučen hráč Jakub Novák družstva Wizards DDM Praha 10 B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Přibyl a David Kozlík.
00:00
00:00
Line-up hostů Wizards DDM Praha 10 B: brankář: Jakub Urban; hráči v poli: Jan Vašíček, Jakub Novák, Karel Smutný, Tomáš Branžovský, Filip Müller