2:2
5:3
- : -

Kanonýři Kladno B - FbŠ Bohemians C 10:6
1. Petr Chvojka, 5. Tomáš Kříček, 9. Roman Urbář, 19. David Hácha, 20. Daniel Stříhavka, 31. Vojtěch Petr, 32. Petr Chvojka, 42. David Hácha, 42. Adam Brynda, 44. Tomáš Kříček - 7. Martin Novák, 22. Ondřej Uchytil, 23. Matyáš Bílek, 35. Václav Pechman, 38. Václav Pechman, 41. Martin Novák; rozhodčí: Jan Přibyl - David Kozlík; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Milan Horáček ? - Bohumil Fiala ?; po třetinách: 3:1, 2:2, 5:3;
43:08
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Kříček bez asistence (10:6).
41:50
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Adam Brynda bez asistence (9:6).
41:12
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil David Hácha, asistoval Petr Chvojka (8:6).
40:19
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Martin Novák, asistoval Matyáš Bílek (7:6).
37:12
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Václav Pechman, asistoval Ondřej Uchytil (7:5).
34:46
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Václav Pechman, asistoval Adam Vojkůvka (7:4).
31:26
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Petr Chvojka, asistoval Roman Urbář (7:3).
30:32
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Vojtěch Petr, asistoval Adam Nolč (6:3).
30:00
30:00
25:13
Vyloučen hráč David Hácha družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za sekání.
24:49
Vyloučen hráč Vojtěch Petr družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za sekání.
22:49
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Matyáš Bílek, asistoval Martin Novák (5:3).
21:13
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Ondřej Uchytil, asistoval Václav Pechman (5:2).
19:54
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Daniel Stříhavka, asistoval Roman Urbář (5:1).
18:31
15:00
15:00
08:14
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Roman Urbář, asistoval Petr Chvojka (3:1).
06:18
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Martin Novák, asistoval Adam Vojkůvka (2:1).
05:02
Vyloučen hráč David Hácha družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za bránění ve hře.
04:42
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Tomáš Kříček, asistoval Vojtěch Petr (2:0).
00:28
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil Petr Chvojka, asistoval Tomáš Ruprich (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Přibyl a David Kozlík.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians C:
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno B: brankář: Jan Březina; hráči v poli: Roman Urbář, Adam Brynda, David Hácha, Petr Chvojka, Tomáš Ruprich