5:1
3:2
- : -

Wizards DDM Praha 10 B - TEXAS LONGHORNS 9:8
3. Jakub Novák, 16. Karel Smutný, 18. Karel Smutný, 19. Jakub Mudrák, 21. Karel Smutný, 21. Karel Smutný, 42. Jakub Novák, 44. Karel Smutný, 45. Tomáš Branžovský - 3. Tomáš Spurný, 8. Tomáš Spurný, 12. Petr Novickij, 14. Ondřej Šereda, 15. Václav Cihla, 21. Ondřej Šereda, 34. Vladimír Bradáč, 45. Josef Adamík; rozhodčí: Jan Přibyl - David Kozlík; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jakub Urban ? - Martin Šimůnek ?; po třetinách: 1:5, 5:1, 3:2;
45:00
44:57
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Josef Adamík, asistoval Tomáš Spurný (9:8).
44:39
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Tomáš Branžovský, asistoval Karel Smutný (9:7).
43:41
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Karel Smutný, asistoval Jakub Mudrák (8:7).
41:18
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Jakub Novák, asistoval Karel Smutný (7:7).
33:30
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Vladimír Bradáč, asistoval Petr Novickij (6:7).
30:00
30:00
28:03
Vyloučen hráč Josef Adamík družstva TEXAS LONGHORNS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:51
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Ondřej Šereda, asistoval Filip Kovář (6:6).
20:27
Timeout TEXAS LONGHORNS
20:27
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Karel Smutný, asistoval Jakub Novák (6:5).
20:21
18:40
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 B vstřelil Jakub Mudrák, asistoval Karel Smutný (4:5).
17:14
15:20
15:00
15:00
14:13
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Václav Cihla, asistoval Jiří Petr (1:5).
13:30
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Ondřej Šereda bez asistence (1:4).
11:54
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Petr Novickij, asistoval David Musil (1:3).
07:38
Vyloučen hráč Matěj Zdobinský družstva Wizards DDM Praha 10 B na 2 minuty za sekání.
07:02
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Tomáš Spurný, asistoval Martin Šimůnek (1:2).
02:40
Branku družstva TEXAS LONGHORNS vstřelil Tomáš Spurný, asistoval Jakub Trmota (1:1).
02:14
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Přibyl a David Kozlík.
00:00
00:00
Line-up hostů TEXAS LONGHORNS:
00:00
Line-up domácích Wizards DDM Praha 10 B: brankář: Jakub Urban; hráči v poli: Martin Dušek, Jan Vašíček, Karel Smutný, Tomáš Branžovský, Jan Bambas