1:0
2:1
- : -

Florbalová akademie MB - FBC Slavia Praha 6:1
1. Vojtěch Raclavský, 5. Vojtěch Raclavský, 11. Tomáš Malý, 20. Jiří Krouský, 31. Tadeáš Lang, 33. Jan Týřl - 32. Vítek Popov; rozhodčí: František Raffay - Dominik Hrubý; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Vojtěch Šimon ? - Lukáš Vejvalka ?; po třetinách: 3:0, 1:0, 2:1;
36:00
33:56
Vyloučen hráč Jiří Sedláček družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
32:03
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jan Týřl, asistoval Vojtěch Raclavský (6:1).
31:32
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil Vítek Popov, asistoval Jakub Richard Špůr (5:1).
30:11
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tadeáš Lang, asistoval Adam Fiřt (5:0).
26:25
Vyloučen hráč František Hós družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
24:00
24:00
19:46
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jiří Krouský, asistoval Tomáš Malý (4:0).
17:00
Recept na guláš: 4) Připravte si jíšku. Na másle nebo oleji osmahněte 2 lžíce mouky, až je hezky hnědá a voní. Do horkého guláše zamíchejte horkou jíšku a vše provařte asi 10 minut. Pak guláš dosolte, opepřete, přidejte utřený česnek a majoránkou. Dochucení je na vás, jestli máte raději výraznější nebo jemnější omáčku.
16:20
Recept na guláš: 3) Maso duste až do změknutí, je potřeba hlídat, aby se nezačalo připalovat a postupně ho podlévejte. Dušení bude trvat asi 2 hodiny.
14:20
Recept na guláš: 2) Přidejte na kostky nakrájené maso a taktéž ho dobře opečte, zasypejte sladkou paprikou, osolte, opepřete, přidejte kmín, bobkový list a zalijte vodou – kostky musí být potopené asi z 2/3.
12:08
Recept na guláš: 1) Začněte cibulí, oloupejte ji a nasekejte nadrobno. Cibuli pomalu opékejte na oleji, až je opravdu hodně tmavá, protože potom guláši dodává dobrou barvu.
12:04
Suroviny na hovězí guláš: hovězí maso (např. kližka) 800 g, cibule, pokrájená 500 g, česnek 2 stroužky, sladká paprika 1 lžíce, majoránka cca 1 lžíce, kmín cca 1 lžička, bobkový list 1 ks, sůl, pepř, hladká mouka 2 lžíce, máslo nebo olej 2 lžíce
12:00
12:00
10:24
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tomáš Malý, asistoval Adam Vaněk (3:0).
07:45
Poté, co slávistický obránce zablokoval jedovatou střelu, byl skoro po pár vteřinách poslán na buzár.
06:45
Vypadá to, že slávistická rudá hvězda začala pomalu reznout.
05:09
Nebezpečná situace v rukou mladých lvíčat Mladé Boleslavi.
04:37
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Vojtěch Raclavský, asistoval Jan Michalský (2:0).
01:42
Dobrý zákrok gólmana Slávie
00:24
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Vojtěch Raclavský bez asistence (1:0).