3:0
1:0
- : -

Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. - FbŠ Bohemians C Jesenice 6:0
7. Jaroslav Borl, 9. Matěj Gubiš, 16. Jaroslav Borl, 17. Ondřej Anýž, 22. Jaroslav Borl, 34. Ondřej Anýž; rozhodčí: Tomáš Nechutný - René Gabesam; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 39; zásahy brankářů: Matyáš Hlaváček ? - Matyáš Leszkoven ?; po třetinách: 2:0, 3:0, 1:0;
36:00
35:53
Klokani stále nemůžou prolomit jeskyni Vlků.. :(
35:00
Poslední minuta třetí třetiny.
33:18
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Ondřej Anýž bez asistence (6:0).
27:21
Právě přišel k pořadatelskému stolku s těstoviným salátem Sparťanský hráč Hubert Hais... A je dobrej :P
26:43
Tímto tempem se večere víc a víc vzdaluje ( já si asi dám salát HAHA) .
26:04
Vlci jsou stále agresivnější a Klokani nezvládají nápor lovců z Tatranu... A zažívají kruté momenty bez salátu :P
24:00
24:00
Vlk s číslem 13, Jaroslav Borl si připsal hattrick pro svůj tým. Stav utkání 5:0
24:00
23:39
Klokani bojují, ale Vlci jsou stále agresivnější!
23:00
Poslední minuta druhé třetiny.
21:23
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Jaroslav Borl, asistoval Jakub Jurišta (5:0).
21:23
I když se Vlci ocitali v zámku Klokanů, své kořisti nedali žádnou šanci a šla protiútoků, kde svojí oběť skolili!
20:39
Klokani se snaží Vlky uskákat, ale i malý počet Vlků, vydá za celou smečku.. :)
20:03
Klokani se snaží kombinovat, jen Vlci stále drží pevný beton!!!
19:20
Klokani pálí o sto šest, ale Vlci ohroženě vrhají do střel.
18:28
Klokan utrpěl srážku s mantinelem, která zdevastovala své skákací schopnosti.
17:56
Klokaní rodiče nejsou spokojeni se hrou svých mláďat a proto ji upozorňují, že prohrávají 4:0.... Nezaslouží si svůj sálat.. Mňam.. :)
16:17
16:17
Klokani do toho dávají vše, co mají v arsenálu. Ale přesto jsou to Vlci, kdo skóruje. Očividně se nevyplatí tahat Vlka za ocas :)
15:55
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Jaroslav Borl, asistoval Ondřej Anýž (3:0).
15:21
Rachna kachna Klokanů bohužel skončila mimo bránu Vlků !
14:48
Vlk s číslem 9 se rozhodl stáhnout pozornost na sebe, když proběhl po pravém mantinely za obranu Klokanů.
13:00
Z kořisti se stal lovec a Klokani zatlačili Vlky do obranné zóny..
12:00
12:00
11:10
Klokani kopou, jakoby byli bez nohou ... Nevykopali žádnou šanci !
11:00
Poslední minuta první třetiny.
09:21
Vlci se snaží zatlačit Klokany do koutka! Doslova....
09:17
Vyloučen hráč Ondřej Anýž družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za sekání.
09:17
Vlk si ukousl příliš velké sousto a jediné co ulovil jsou dvě minuty za sekaní !
08:54
Stádo Klokanů nemůže proniknout přes obranu Vlčích smečky!
08:09
Vlci nepříjemně kousají Klokany do ocasu!
08:02
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Matěj Gubiš, asistoval Jaroslav Borl (2:0).