1:4
0:2
- : -

Sport Kolín Pátečníci B - SK Florbal Benešov muži C 1:6
23. Tomáš Toth - 14. Michal Hlaváček, 14. Vladimír Suk, 16. Filip Kratochvíl, 18. Michal Bernas, 34. Michal Bernas, 36. Aneta Perná; rozhodčí: Ondřej Jícha - Martin Preclík; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jiří Lazar ? - Jan Balcar ?; po třetinách: 0:0, 1:4, 0:2;
36:00
35:11
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Aneta Perná, asistoval Filip Kratochvíl (1:6).
34:28
Timeout SK Florbal Benešov muži C
34:28
Vyloučen hráč Ondřej Čada družstva Sport Kolín Pátečníci B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:15
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Michal Bernas, asistoval Vojtěch Fortelný (1:5).
33:09
Timeout Sport Kolín Pátečníci B
24:00
24:00
22:37
Branku družstva Sport Kolín Pátečníci B vstřelil Tomáš Toth bez asistence (1:4).
17:32
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Michal Bernas, asistoval Aneta Perná (0:4).
15:26
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Filip Kratochvíl, asistoval Václav Šílený (0:3).
15:19
13:54
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Vladimír Suk, asistoval Aneta Perná (0:2).
13:05
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Michal Hlaváček, asistoval Vojtěch Fortelný (0:1).
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Florbal Benešov muži C: brankář: Jan Balcar; hráči v poli: Jan Walter, Michal Hlaváček, Vojtěch Fortelný, Michal Bernas