2:1
- : -
TJ Kyje

SK Florbal Benešov muži C - TJ Kyje 4:4
11. Michal Bernas, 12. Vojtěch Fortelný, 25. Vojtěch Fortelný, 36. Michal Hlaváček - 8. Jakub Kaštánek, 14. Petra Holečková, 24. Daniel Štráchal, 32. Tomáš Koudelka; rozhodčí: Lukáš Baloun - Martin Preclík; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Jan Balcar ? - Dominik Lukeš ?; po třetinách: 2:1, 0:2, 2:1;
35:51
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Michal Hlaváček, asistoval Vojtěch Fortelný (4:4).
35:38
Vyloučen hráč Petr Zgarba družstva TJ Kyje na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:18
Timeout TJ Kyje
32:38
Timeout SK Florbal Benešov muži C
31:31
Branku družstva TJ Kyje vstřelil Tomáš Koudelka, asistoval Daniel Štráchal (3:4).
25:42
Vyloučen hráč Michal Hlaváček družstva SK Florbal Benešov muži C na 2 minuty za sekání.
24:44
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Vojtěch Fortelný, asistoval Michal Hlaváček (3:3).
24:00
24:00
23:07
Branku družstva TJ Kyje vstřelil Daniel Štráchal, asistoval Rostislav Novák (2:3).
13:56
Branku družstva TJ Kyje vstřelil Petra Holečková, asistoval Petr Zgarba (2:2).
12:00
12:00
11:32
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Vojtěch Fortelný, asistoval Vladimír Suk (2:1).
10:58
Branku družstva SK Florbal Benešov muži C vstřelil Michal Bernas, asistoval Michal Hlaváček (1:1).
07:16
Branku družstva TJ Kyje vstřelil Jakub Kaštánek, asistoval Daniel Štráchal (0:1).
05:24
Vyloučen hráč Filip Kratochvíl družstva SK Florbal Benešov muži C na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Baloun a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Kyje:
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov muži C: brankář: Jan Balcar; hráči v poli: Filip Kratochvíl, Michal Bernas, Michal Hlaváček, Vojtěch Fortelný, Aneta Perná