3:0
4:1
- : -

FBC ORCA KRNOV - FbC KOVO KM Frýdek-Místek 10:1
10. Jaromír Filip, 13. Jan Šulavík, 16. Dominik Menzel, 22. Jan Šulavík, 37. Jaromír Filip, 38. Dominik Menzel, 42. Filip Svoboda, 43. Ondřej Janáč, 53. Ondřej Miškov, 58. Filip Svoboda - 55. Tomáš Habrnál; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 3:5; využití: 2:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Matěj Kortiš ? - Tomáš Petr ?; po třetinách: 3:0, 3:0, 4:1;
60:00
Komentář trenéra hostů ,Sukač Vladan: ,,Gratuluju domácím k zaslouženému vítězství, před svýma hráčema smekám, protože v dnešní sestavě ze sebe dali maximum, bohužel pro nás skóre je krutější, ale před klukama opětovně smekám za jejich obětavost a těšíme se na zítřejší poslední zápas v divizi.''
60:00
Komentář trenéra domácích, Štěpán Lhoťan: ,,Dnešní utkání proběhlo v duchu fair-play, předvedli jsme solidní výkon, soupeř bojoval ze všech sil, kvalitní zápas odchytal náš gólman, děkujeme soupeři za utkání, divákům, rozhodčím.''
60:00
59:59
celkový počet střel: Krnov-49; Frýdek-19
57:39
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Svoboda, asistoval Adam Juřina (10:1).
55:06
Menzel netrefuje svůj hattrick o pouhý chlup
54:51
Branku družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek vstřelil Tomáš Habrnál, asistoval Lukáš Rajgl (9:1).
52:12
Kortiš a jeho EPIC SAVE!!! Nedá svou kůži zadarmo
52:02
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Jaromír Filip (9:0).
49:10
Frýdek jako kdyby dostal 2. dech a pressuje Krnov
45:43
Timeout FbC KOVO KM Frýdek-Místek
45:42
Vyloučen hráč Vilém Zámečník družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
45:42
Menzel odmítnul hattrick
42:39
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Ondřej Janáč, asistoval Dominik Novák (8:0).
41:41
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Filip Svoboda, asistoval Ondřej Miškov (7:0).
41:13
Vyloučen hráč Lukáš Rajgl družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
39:28
Vyloučen hráč Radim Klimecký družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za blokování hokejky.
37:39
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Menzel, asistoval Ondřej Janáč (6:0).
36:47
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (5:0).
36:47
Krásná střela z půlky na zadní tyčku od Jardy
36:15
Vyloučen hráč Tomáš Habrnál družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za hrubost.
35:52
Vyloučen hráč Tomáš Zakopčan družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za držení.
35:00
Krnov odehrál další oslabení s klidem
34:38
Frýdek jde zase 1 na 0 a Kortiš opět provádí EPIC SAVE kterým betonuje svou bránu
32:51
Vyloučen hráč Tomáš Zakopčan družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
32:40
Gólman Frýdku vytahuje míček z brankové čáry
30:11
Trestné střílení družstva FBC ORCA KRNOV neproměnil Jaromír Filip.
30:11
Zakopčan jde sám na bránu, Frýdek se ho pokouší zastavit i za cenu faulu a bude nájezd
28:26
Krnov provádí jednu akci za druhou, zatím bez gólu
27:38
Krnov uhrál oslabení velmi lehce, skoro jako kdyby byli v 5 hráčích
25:50
Mišákovi se mu povedlo oblafnout brankáře Frýdku do backhandu, hráč Frýdku však vytahuje míček z branky
25:21
Vyloučen hráč Filip Svoboda družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
24:55
Krnov si v klidu rozehrává akci
24:14
Zakopčan si myslel že je sám a střílí na branku, zezadu ho však překvapuje hráč Frýdku a tečuje jeho střelu
22:31
Akce Frýdku 1 na 0, ale Kortiš papnul míček jako kdyby 2 týdny nejedl
21:56
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jan Šulavík, asistoval Tomáš Zakopčan (4:0).
21:56
Zako nahrává Šulisovi před branku a ten už jenom dává tutovku
21:17
Krnov střílí, ale míří moc vysoko
20:27
Další nebezpečná rozehrávka Krnova před brankou Frýdku, tentokrát však neuspěšná
15:34
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Dominik Menzel, asistoval Tomáš Zakopčan (3:0).
15:34
Krásná střela do levého výka od Dominika Menzla
14:36
Matěj Kortiš opět prokazuje, že se na něho Krnov může v brance spolehnout a vyráží další střelu Frýdku
13:36
Frýdek útočí, ale Krnov nejde prostřelit
12:48
Áaaa už se nám ukazuje klasický Zakopčan a koupe jednoho hráče za druhým
12:14
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil Jan Šulavík, asistoval Jaromír Filip (2:0).
11:10
Krnov provádí různé akce, ale Frýdek se jen tak nenechá
10:38
Vyloučen hráč Tomáš Blažek družstva FbC KOVO KM Frýdek-Místek na 2 minuty za sekání.
10:20
Matěj Kortiš vyhazuje míček z malého brankoviště, toho se hned zmocňuje Zakopčan