1:4
1:4
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - PSN Tatran Střešovice 4:13
2. Ondřej Hurt, 9. Daniel Šterbák, 35. Jan Vochyán, 55. Tomáš Dibelka - 7. Ivan Tomčo, 14. Ivan Tomčo, 14. Vojtěch Klápa, 15. Ivan Tomčo, 19. Tomáš Navrátil, 29. Ivan Tomčo, 30. Vojtěch Klápa, 36. Ivan Tomčo, 40. Tomáš Navrátil, 43. Tomáš Jančík, 47. Tomáš Jančík, 52. Tomáš Jančík, 58. Ondřej Horažďovský; rozhodčí: David Kytler - Vojtěch Typl; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 79; zásahy brankářů: Ondřej Pelech 15, Filip Čermák 5 - Tomáš Jurco 27, Adam Mára 0; po třetinách: 2:5, 1:4, 1:4;
60:00
Střely ve třetí třetině: SPA: 7 Tatran: 9
60:00
Střely celkem: SPA: 31 Tatran: 33
60:00
Komentář trenéra hostí Luďka Beneše: Dnes nám chvíli trvalo než jsme se dostali 100% do zápasu, ale kromě jediné pasáže ve druhé třetině jsme měli zápas plně pod kontrolou. Děkujeme soupeři za fér utkání.
60:00
Komentář trenéra domácích Jaroslava Berky: Dnes těžko hodnotit. Fyzická únava a připravenost na utkání se projevili a zápas dopadl tak, jak dopadl. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:00
Právě probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:47
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Horažďovský, asistoval Ondřej Papoušek (4:13).
57:47
Střídání brankáře. Nový brankář Adam Mára družstva PSN Tatran Střešovice
54:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Tomáš Dibelka, asistoval Jan Vochyán (4:12).
53:37
Jurco teď předvedl neskutečný zákrok proti z první střílejícímu Hurtovi.
52:53
Vyloučen hráč Vojtěch Klápa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
52:26
Fišer s Dibelkou šli sami na gólmana. Gól z toho ale nepadl.
52:09
Šimek dvěma otočkama obehrál protihráče.
51:43
Čermák teď podržel svůj tým.
51:13
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Jančík, asistoval Ivan Tomčo (3:12).
51:13
Tomčo krásně našel Jančíka a ten chladnokrevně proměnil.
50:59
Sedláček vystihl křižnou nahrávku, která letěla brankoviště na volného hráče.
50:15
Klápa netrefil skoro prázdnou branku.
49:30
Sparta kombinuje a vyčkává na příležitost.
47:00
Dnes to nevypadá na obrat, který se konal včera proti Bohemians.
46:25
46:25
Střídání brankáře. Nový brankář Filip Čermák družstva ACEMA Sparta Praha UNYP
46:25
Jančík našel skulinku v gólmanově postavení.
44:23
Dibelka střílí od mantinelu přímo do rukou Jurca.
43:50
Řehák končí na zemi.
42:29
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Jančík, asistoval Tomáš Navrátil (3:10).
42:29
Jančík doklepl do prázdné branky.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Sparta.
40:00
40:00
Střely v druhé třetině: SPA: 15 Tatran: 13
40:00
39:07
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Navrátil, asistoval Ivan Tomčo (3:9).
35:59
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Matěj Vavroušek (3:8).
35:59
Tomčo si to vzal, vystřelil a dal už pátý gól.
35:15
Šancí je tu dost, oba týmy nám dělají radost.
34:03
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Jan Vochyán, asistoval Tomáš Dibelka (3:7).
34:03
Vochyán stál přesně tam kde měl být a doklepl střelu Dibelky.
33:37
Šterbák se z rohu vymotal na střed, kde vystřelil na bránu svým nebezpečným zápěstím. Gólman ale chytá.
32:28
Kuchynka si poradil s napadajícím duem protihráčů.
31:19
Pelech vykryl střelu v situaci 3 na 1.
29:43
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Klápa, asistoval Matěj Švarc (2:7).
29:18
Klápa trefuje tyč.
28:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Tomáš Jančík (2:6).
28:09
Tomčo to tam dneska věší jak prádlo a Sparta ne a ne ho uhlídat. Tentokrát se trefil střelou zátahem od mantinelu do šibenice na bližší tyč.
27:19
Šterbák ze středu zkusil překvapit gólmana střelou po zemi.
25:43
Vochyán předvedl dobrý průnik v útočném pásmu. Poté co zamotal hlavu pár protihráčům mu jeho střelu chytil Jurco.
25:16
Pelech v pohodě zkrotil střelu Tomča.
24:19
Pelech podržel svůj, když po přesunu chytil střelu protihráče.
23:07
Dibelka dostal míček v situaci 3 na 2 na mantinel a z první vystřelil, ale přímo do gólmana.
22:26
Tatran hraje v plném počtu.
21:10
Kuchynka v dobré příležitosti trefil pouze pupek Jurca.
20:26
Vyloučen hráč Matěj Švarc družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
20:01
Úvodní buly druhé třetiny vyhrála Sparta.
20:00
20:00
Střely v první třetině: SPA: 9 Tatran: 11
20:00
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:15
18:15
Navrátil z velké dálky z výběhu střílí gól na zadní tyč.
17:45
Hráč Tatranu vyslal střídat Kozelku na střídačku Tatranu.
14:51
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Tomáš Jurco (2:4).
14:51
A máme tu hattrick. Krásný dlouhý výhoz gólmana výborně zúročil Tomčo.
14:46
Kašpar to zkouší z dálky.
13:55
13:40
Vyloučen hráč Jiří Procházka družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
13:20
13:20
Tomčo se prosazuje z protiútoku.
10:37
Pelech chytá střelu Tomča ze středu.
08:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Daniel Šterbák, asistoval Jan Vochyán (2:1).
08:11
Šterbák s Vochyánem předvedli pohlednou akci. Tento ťukec zakončil Šterbák do prázdné branky.
06:54
Panuška netrefuje prázdnou branku.
06:19
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ivan Tomčo, asistoval Tomáš Navrátil (1:1).
06:19
Tomčo natáhl na středu a vypustil velmi přesnou a rychlou střelu.
05:00
Vochyán tvrdě narazil do stromu jednoho z hráčů Tatranu.
04:33
Kuchynka mohl střílet do prázdné, ale míček netrefil.
02:18
Vochyán si dělal z hráčů Tatranu kužele do té doby než byl spadnut k zemi.
01:00
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil Ondřej Hurt, asistoval Daniel Šterbák (1:0).
01:00
Šterbák přiťukl při volném úderu Hurt a ten ze zátahu propálil gólmana.
00:44
Vochyán po rychlé kombinaci střílí po zemi od mantinelu.
00:01
Úvodní buly vyhrála Sparta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Vojtěch Typl.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Jurco; hráči v poli: Jan Pojar, Matěj Švarc, Vojtěch Klápa, Vojtěch Wojnar, Matěj Moravec
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Ondřej Pelech; hráči v poli: Adam Kuchynka, Adam Šimek, Tomáš Dibelka, Jan Vochyán, Daniel Fišer