1:1
0:6
- : -

TJ Jablonné nad Orlicí - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:8
23. Kristýna Mikysková - 13. Natálie Hurníková, 38. Vendula Podsedníková, 42. Vendula Maroszová, 45. Kristýna Mikysková, 49. Vendula Maroszová, 54. Vendula Maroszová, 58. Nikola Liberdová, 60. Vendula Maroszová; rozhodčí: Štěpán Appl - David Richter; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 99; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 28 - Viktorie Karasová 13; po třetinách: 0:1, 1:1, 0:6;
60:00
Střely na branku: Jablonné - 4/Vítkovice - 16
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu: V první řadě bych chtěl říct, že to byl fajn zápas ve výborné atmosféře a proti velmi odhodlanému soupeři. Dlouho byl hodně nebezpečný a dělal nám problémy. No a v druhé řadě bych to zhodnotil tak, že náš výkon byl vesměs špatný, plný chyb, neuhraných situací a zbytečně zbrklý. Jsme rádi, že ve třetí třetině jsme se jakž takž srovnali a zápas rozhodli. Díky soupeřkám a divákům za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácích: Děkujem hostům za zápas. Rozhodla větší zápasová zkušenost a trpělivost. Opět klobouček před našimi diváky.
60:00
59:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Anna Konvičná (1:8).
57:59
Vyloučen hráč Karolína Sovadinová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:30
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikola Liberdová bez asistence (1:7).
56:47
Další výpad Maroszové. Dlouhá si ale věděla rady
55:07
Timeout TJ Jablonné nad Orlicí
53:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Natálie Hurníková (1:6).
53:57
Maroszová potvrzuje své kvality a již potřetí se gólově prosazuje
48:55
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Terezie Gálová (1:5).
48:32
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
48:32
Vyloučen hráč Jitka Dostálková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za špatné střídání.
47:05
Vyloučen hráč Marie Gabrisová družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za sekání.
47:05
Dočká se Jablonné jízdy na dvouminutovém kolotoči z Ostravy?
46:25
Jablonné se teď dostalo do zajímavé příležitosti ale ani nadvakrát se nepodařilo dostat míček do brány
44:30
Začíná kolotoč v obranném pásmu Jablonného
44:05
Vlastní branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Kristýna Mikysková (1:4).
40:00
Dle playlistu přestávek lze snadno poznat, že místní DJ má velkou zálibu v klasische Deutsche Disco Musik.
40:00
39:39
Gabrisová se dostala k odraženému balonu, ale opět Karasová byla rychlejší
38:53
Vyloučen hráč Nikola Liberdová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
37:55
Velká šance Jablonného na rychlou odpověď. Bohužel neúspěšná
37:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vendula Podsedníková, asistoval Jana Horečková (1:2).
36:08
Vítkovická střela po standardní situaci ohrozila branku domácích
32:50
Zblokovaná střela Kyškové se dostala ke Gabrisové. Karasová však byla rychlejší a střela lapila
31:35
Dvě velké šance Marozsové
30:46
Trestné střílení družstva TJ Jablonné nad Orlicí neproměnil Eliška Pešavová.
30:46
Šance na obou stranách. Jablonné vytěžilo nájezd. Provedení však bylo neúspěšné
29:03
Gálová nabrala rychlost a z obrany se náhle ocitla před brankou Jablonného
26:28
Je vidět vyspělost Vítkovického celku, ale Jablonné se nevzdává a dál vede úporný boj a spoléhá na rychlé breaky
25:10
Další střela. Tentokrát od Vágnerové
24:20
Rozehrávka a signál Jablonného. Pešavová spálila šanci z předbrankového prostoru
23:05
Zápas teď začíná dostávat poněkud větší obrátky. Jablonné se lehce probudilo, ale Vítkovice nevypadají, že by chtěly nechat Jablonné vstřelit druhý gól
22:32
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Kristýna Mikysková, asistoval Adéla Kosková (1:1).
22:25
Jablonné se po delší odmlce alespoň na chvíli v útočném pásmu
20:30
Podobný scénář jako v úvodní třetině. Dlouhá si již připisuje tři skvělé zákroky
15:14
Vyloučen hráč Anna Konvičná družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
15:14
Dvě velké šance Jablonného. První neúspěšná, druhá přinesla alespoň přesilovku
13:38
Hráčky Vítkovic se usadily na polovině Jablonného
12:20
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Natálie Hurníková, asistoval Vendula Maroszová (0:1).
12:20
Nekompromisní střela Hurníkové končí v šibenici Jablonného. 0:1
11:02
Vítkovice se snaží nahrávkami a trpělivou hrou dostat do zakončení. Jablonné však zatím odolává
09:58
Střela Štěpánové z půlky hřiště způsobila povyražení fanoušků Jablonného
09:34
Vágnerová se dostala do breaku, ale nevyužila jej
07:12
Tady se začíná tvrdit muzika. Vítkovické hráčky jasně ukazují, že mají větší sílu v osobních soubojích