1:0
0:0
- : -

SPORT CLUB Klatovy - Greyhounds Plzeň 1:0
14. Václav Liška; rozhodčí: Dominik Dolejš - Daniel Karásek; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Michal Liška 26 - Jakub Kuneš 19; po třetinách: 0:0, 1:0, 0:0;
36:00
35:56
Vyloučen hráč Šimon Švára družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
34:18
Vyloučen hráč Martin Kodalík družstva Greyhounds Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
28:33
Vyloučen hráč Kryštof Kůs družstva Greyhounds Plzeň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
24:00
24:00
14:27
Vyloučen hráč Jan Baumruk družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za blokování hokejky.
13:09
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil Václav Liška, asistoval Jiří Švára (1:0).
12:00
12:00
06:43
Vyloučen hráč Jaroslav Jiřík družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Dolejš a Daniel Karásek.
00:00
00:00
Line-up hostů Greyhounds Plzeň:
00:00
Line-up domácích SPORT CLUB Klatovy: brankář: Michal Liška; hráči v poli: Ondřej Sloup, Václav Liška, Vít Maňas, Jakub Turek, Jan Holý