0:2
2:2
- : -

FBC STŘELCI UNHOŠŤ - FBK Animals Vosy Praha DDM P2 2:4
18. Jakub Kříž, 19. Radim Baláž - 3. Vincent Procházka, 10. Sebastian Dominik, 14. Matyáš Roderick Vašák, 24. Vincent Procházka; rozhodčí: Michal Lipinský - Jiří Kalcovský; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Filip Juzl ? - Tomáš Oharek ?; po třetinách: 0:2, 2:2;
24:00
23:55
Vyloučen hráč Matěj Hladík družstva FBK Animals Vosy Praha DDM P2 na 2 minuty za vražení zády.
23:30
Branku družstva FBK Animals Vosy Praha DDM P2 vstřelil Vincent Procházka, asistoval Rafael Krbec (2:4).
18:15
Branku družstva FBC STŘELCI UNHOŠŤ vstřelil Radim Baláž, asistoval Jakub Kříž (2:3).
17:19
Branku družstva FBC STŘELCI UNHOŠŤ vstřelil Jakub Kříž, asistoval Andrea Bolenová (1:3).
13:29
Branku družstva FBK Animals Vosy Praha DDM P2 vstřelil Matyáš Roderick Vašák, asistoval Matěj Hladík (0:3).
12:00
12:00
11:01
Vyloučen hráč Daniel Pokorný družstva FBK Animals Vosy Praha DDM P2 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:28
Branku družstva FBK Animals Vosy Praha DDM P2 vstřelil Sebastian Dominik, asistoval Matyáš Roderick Vašák (0:2).
02:39
Branku družstva FBK Animals Vosy Praha DDM P2 vstřelil Vincent Procházka, asistoval Jan Panuš (0:1).