4:2
1:3
- : -

Z.F.K. Petrovice B - FBC Letka Netopýři B 6:7
5. Vítězslav Růžička, 15. David Tomala, 19. Vítězslav Růžička, 21. David Tomala, 26. Roman Ochodek, 30. Vítězslav Růžička - 7. Vít Poskočil, 10. Vít Poskočil, 15. Vít Poskočil, 21. Martin Bořucký, 29. Marcel Kachyňa, 37. Karel Stejskal, 38. Marcel Kachyňa; rozhodčí: Patrik Mik - Viktor Kubala; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Pavel Kulla ? - Aleš Látal ?; po třetinách: 1:2, 4:2, 1:3;
39:00
37:54
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Marcel Kachyňa, asistoval Lukáš Obrusník (6:7).
36:14
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Karel Stejskal, asistoval Matěj Veverka (6:6).
32:40
Vyloučen hráč Vojtěch Kořínek družstva FBC Letka Netopýři B na 2 minuty za sekání.
29:48
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička, asistoval Matěj Erbs (6:5).
28:51
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Marcel Kachyňa, asistoval Karel Stejskal (5:5).
26:00
26:00
25:18
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Roman Ochodek, asistoval Martin Schulhauser (5:4).
20:45
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil David Tomala, asistoval Vojtěch Mrkva (4:4).
20:39
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Martin Bořucký, asistoval Vojtěch Kocur (3:4).
18:42
14:39
14:01
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Vít Poskočil, asistoval Karel Stejskal (1:3).
13:00
13:00
09:19
Branku družstva FBC Letka Netopýři B vstřelil Vít Poskočil, asistoval Vojtěch Kocur (1:2).
06:19
04:03
Branku družstva Z.F.K. Petrovice B vstřelil Vítězslav Růžička, asistoval Daniel Olšák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Mik a Viktor Kubala.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Letka Netopýři B: brankář: Aleš Látal; hráči v poli: Karel Stejskal, Vojtěch Kocur, Lukáš Obrusník, Vít Poskočil, Martin Bořucký