1:1
4:5
- : -

Florbal Primátor Náchod - FbC Hradec Králové  5:9
25. Tomáš Poupa, 42. Lukáš Rázl, 48. Daniel Kříž, 53. Tomáš Poupa, 57. Tomáš Poupa - 5. Štěpán Heger, 7. Vojtěch Nosek, 11. Petr Bartoš, 32. Petr Bartoš, 46. Vojtěch Nosek, 46. Radek Zezulka, 48. Michal Martinek, 59. Radim Kunart, 59. Michal Martinek; rozhodčí: David Kytler - Vladimír Lešák; vyloučení: 2:3; využití: 1:2; diváků: 41; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 28 - Ondřej Bárta 20; po třetinách: 0:3, 1:1, 4:5;
60:00
Střely ve třetí třetině: Náchod 9, hosté 13
60:00
Střely celkem: Náchod 25, hosté 36
60:00
Komentář trenéra hostí Davida Hegera : "Klasické utkání proti Náchodu"přitáhnout povolit.Zaslouženě si odvážíme 3 body do tabulky.Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Komentář trenéra hostí Jana Čečetky: Jediný v čem byl Hradec lepší, bylo tak maximálně ječení. Zbytečně nám ujel začátek a našim rozdílovým hráčům to dnes nelepilo, pak se vývoj zápasu otáčí těžko. Děkuji všem aktérům za zápas.
60:00
59:40
Vyloučen hráč David Krása družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
59:00
Náchod i po dalším obdrženém gólu hraje bez gólmana
58:49
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Radek Zezulka (5:9).
58:22
Náchod zkouší hrát bez brankáře
58:11
Timeout Florbal Primátor Náchod
58:11
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Radim Kunart, asistoval Radek Zezulka (5:8).
56:24
Hosté nejdříve trefili tyč a z následného protiútoku vstřelil Poupa svůj 3. gól v zápase
56:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Poupa, asistoval Daniel Kříž (5:7).
54:36
Náchod bude hrát další přesilovku
54:35
Vyloučen hráč Michal Rolín družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za blokování hokejky.
52:36
Po hezké kombinaci zakončoval Poupa
52:35
51:31
Ulich netradičně zkoušel střílet, ale jeho přízemní petelici vyrazil gólman hostů mimo jeho branku
50:11
Hosté už hrají opět v pěti, Náchod si nedokázal přichystat žádnou velkou šanci
48:12
Náchod si zahraje první přesilovku v zápase
48:11
Vyloučen hráč Mikuláš Ryba družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
48:00
Šimon Sedláček se rozcvičuje, uvidíme zda mu trenér Čečetka dopřeje debut za A-tým juniorů
47:25
Náchod využil další volný úder
47:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval Marek Svoboda (3:7).
47:16
Hosté zvyšují svoje vedení a zápas se zdá rozhodnutý
47:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Michal Martinek, asistoval Vojtěch Nosek (2:7).
46:49
Vyloučen hráč Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
46:42
Kříž dnes opravdu nemá svůj den, opět minut velkou šanci
45:59
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Radek Zezulka, asistoval Karel Ponča (2:6).
45:35
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vojtěch Nosek bez asistence (2:5).
45:00
Hraje se hodně nahoru-dolu
43:01
Cejnar vytáhl míček z brankové čáry a udržel naději Náchoda na body
41:18
Náchod snižuje! Po rozehrávce se trefil Rázl!
41:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Lukáš Rázl, asistoval Matěj Hnízdil (2:4).
35:52
Hanuš přes hráče před sebou nemohl nic vidět, ale i tak reflexivně zvedl ruku a vychytal jasný gól
33:58
Svoboda byl v souboji s Brejtrem a trefil svého spoluhráče Poupu do hlavy svojí florbalkou, zřejmě mířil spíše na protihráče
32:22
Hradecká střídačka se raduje z každé maličkosti a náchodská se podle mého názoru vůbec nepodporuje a to je špatně
31:25
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Petr Bartoš, asistoval Mikuláš Ryba (1:4).
30:48
Celá řada mantinelů nejblíže k tribuně spadla a pořadatelé měli co dělat, aby je opět dali do původního stavu
28:55
Jirásek střílel z úhlu, ale gólman jeho bombu vychytal
26:58
Začíná se přiostřovat
24:59
Neuvěřitelné se stalo skutečností! Náchod dává gól!
24:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Poupa, asistoval David Cejnar (1:3).
19:50
Hezká kombinace náchodské první lajny vedla k veliké šanci, bohužel ale opět neskončila gólem
10:42
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Petr Bartoš, asistoval Max Kuštan (0:3).
06:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vojtěch Nosek, asistoval Karel Ponča (0:2).
04:49
Cejnar podle slov rozhodčího může být rád, že nedostal ČK, ale jen 2 minuty na trestné lavici, Hradec bude hrát přesilovku
04:48
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Štěpán Heger, asistoval Martin Brejtr (0:1).
04:48
Vyloučen hráč David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nesportovní chování.
03:10
David Ulich dnes netradičně na pozici centra
01:18
Hradec měl volný úder z velkého brankoviště, ale následná střela letěla do bloku
00:01
Úvodní bule pro domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Vladimír Lešák.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové : brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Vojtěch Nosek, Karel Ponča, Radim Kunart, Radek Zezulka, Michal Martinek
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Marek Svoboda, David Cejnar, Tomáš Poupa, Lukáš Jirásek, Daniel Kříž
00:00
Vítáme Vás u dnešního on-line přenosu ze zápasu 20. kola 1. ligy juniorů - skupiny východ. Dnes uvidíme východočeské derby, očekávejte velmi vyhrocený, ale vyrovnaný zápas.