1:1
2:7
- : -

Florbal Chomutov B - TJ Sokol Královské Vinohrady B 4:11
10. Marek Borovička, 25. Vojtěch Bernas, 54. Karel Bursa, 59. Ondřej Soukup - 1. Jan Švejda, 16. Vít Neuman, 20. Michal Vlk, 28. Vít Neuman, 42. Jan Švejda, 43. Michal Vlk, 50. Vojtěch Trčálek, 53. Jakub Záň, 58. Lukáš Chvátal, 59. Dalibor Nigrin, 60. Jan Švejda; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; diváků: 2; zásahy brankářů: Tomáš Patera 26 - Tomáš Hájek 34; po třetinách: 1:3, 1:1, 2:7;
60:00
Komentář trenéra hostů Dalibora Nigrina: Děkujeme soupeři za férový zápas, dnes to bylo z obou stran velice volné a přátelské. Děkujeme také unii za zajímavé rozložení letošní divize a jsme zvědaví, kam budeme povinně jezdit příští rok.
60:00
Komentář vedoucího domácích Martina Šamaje: Děkujeme soupeři za hezký a ofenzivní zápas na konec sezóny, gratulujeme i k vítězství lize. První dvě třetiny jsme se drželi, v té třetí už to byl tradiční gólostroj. Jsme rádi za záchranu soutěže, těšíme se na příští sezónu. Díky i divákům a pořadatelům.
60:00
59:59
Nejlepšími hráči jsou oba golmani
59:16
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda, asistoval Daniel Dvořák (4:11).
59:01
Poslední minuta zápasu
58:46
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Ondřej Soukup, asistoval Marek Kubeš (4:10).
58:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Dalibor Nigrin, asistoval Vít Neuman (3:10).
57:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Lukáš Chvátal z trestného střílení (3:9).
54:58
Hosté brání a dostávají se do útoku
53:30
Domácí gólman předvedl dva krásné zákroky
53:13
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil Karel Bursa, asistoval Marek Borovička (3:8).
52:58
Chomutov dal málem gól
52:24
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jakub Záň bez asistence (2:8).
51:49
Chomutov hraje na útočné polovině
50:50
Vinohrady střílí čím dál tím víc
49:50
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vojtěch Trčálek, asistoval Jakub Záň (2:7).
47:49
Hosté jsou stále na míčku
47:20
Chomutov nevyužil přesilovou hru
45:20
Vyloučen hráč Jan Švejda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za blokování hokejky.
44:16
Vinohrady střílí ale Šamaj zabránil
42:56
Chomutov se snaží, ale neprostřelí brankáře
42:28
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Michal Vlk, asistoval Jan Švejda (2:6).
41:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Jan Švejda bez asistence (2:5).
39:46
Vyloučen hráč Vít Neuman družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
37:04
Vyloučen hráč Martin Šamaj družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za blokování hokejky.
29:57
Vyloučen hráč Dalibor Nigrin družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za sekání.
27:01
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil Vít Neuman, asistoval Jan Švejda (2:4).