1:2
1:2
- : -

FBC Liberec B - FBC Šluknovsko Česká Lípa 2:4
9. Jan Dušátko, 16. Pavel Záruba - 6. Matyáš Fanderlik, 6. Matyáš Fanderlik, 17. Matyáš Fanderlik, 21. Matyáš Fanderlik; rozhodčí: Lukáš Kaprhál - Martin Dvořák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: David Zmatlík 8 - Miroslav Horváth 9; po třetinách: 1:2, 1:2;
23:11
Vyloučen hráč Dominik Klimeš družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
22:56
Timeout FBC Liberec B
20:42
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Matyáš Fanderlik, asistoval Jan Drozd (2:4).
18:41
Vyloučen hráč David Kraus družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
16:08
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil Matyáš Fanderlik bez asistence (2:3).
15:49
Timeout FBC Šluknovsko Česká Lípa
15:49
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Pavel Záruba, asistoval Jan Dušátko (2:2).
12:00
12:00
08:35
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Jan Dušátko, asistoval Pavel Záruba (1:2).
05:59
05:52
05:27
Vyloučen hráč Jan Dušátko družstva FBC Liberec B na 2 minuty za špatné střídání.
02:21
Vyloučen hráč Jakub Bareš družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Kaprhál a Martin Dvořák.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Šluknovsko Česká Lípa: brankář: Miroslav Horváth; hráči v poli: Magdalena Mašková, Matěj Bareš, David Kraus, Štěpán Daněk, Matyáš Fanderlik