5:1
4:5
- : -

TJ Sokol Blatná Divočáci - FK Slovan J.Hradec 9:6
1. Ondřej Tůma, 3. Adolf Voračka, 3. Ondřej Tůma, 4. Adolf Voračka, 9. Adolf Voračka, 16. Ondřej Tůma, 17. Ondřej Tůma, 19. Adolf Voračka, 23. Ondřej Tůma - 11. Jonáš Řípa, 18. Vojtěch Hembera, 21. Daniel Danyi, 22. Jakub Šimek, 24. Jakub Šimek, 25. Šimon Melichar; rozhodčí: Radek Chýna - Lenka Křiklánová; vyloučení: 1:3 + Jonáš Řípa 5; využití: 2:1; diváků: 34; zásahy brankářů: Vojtěch Koman ? - Barbora Smolíková ?; po třetinách: 5:1, 4:5;
26:00
25:51
Vyloučen hráč Jonáš Řípa družstva FK Slovan J.Hradec na 5 minut za nedovolené vrážení.
24:47
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Šimon Melichar, asistoval Jakub Šimek (9:6).
23:34
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Šimek, asistoval Jonáš Řípa (9:5).
22:40
Timeout TJ Sokol Blatná Divočáci
22:40
Vyloučen hráč Ondřej Tůma družstva TJ Sokol Blatná Divočáci na 2 minuty za blokování hokejky.
22:01
Branku družstva TJ Sokol Blatná Divočáci vstřelil Ondřej Tůma, asistoval Hynek Sedláček (9:4).
21:07
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jakub Šimek, asistoval Tomáš Dofek (8:4).
20:33
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Daniel Danyi, asistoval Kryštof Nekola (8:3).
18:06
Branku družstva TJ Sokol Blatná Divočáci vstřelil Adolf Voračka bez asistence (8:2).
17:43
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Vojtěch Hembera, asistoval Daniel Danyi (7:2).
16:30
Branku družstva TJ Sokol Blatná Divočáci vstřelil Ondřej Tůma bez asistence (7:1).
15:48
Vyloučen hráč Tomáš Dofek družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:11
13:00
13:00
11:28
Vyloučen hráč Kryštof Nekola družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za hra bez hokejky.
10:05
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jonáš Řípa bez asistence (5:1).
08:00
03:15
02:33
Branku družstva TJ Sokol Blatná Divočáci vstřelil Ondřej Tůma, asistoval Adolf Voračka (3:0).
02:07
Branku družstva TJ Sokol Blatná Divočáci vstřelil Adolf Voračka, asistoval Ondřej Tůma (2:0).
01:45
Vyloučen hráč Daniel Danyi družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za špatné střídání.
00:54
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Chýna a Lenka Křiklánová.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Barbora Smolíková; hráči v poli: Jonáš Řípa, Vojtěch Hembera, Daniel Danyi, Tomáš Dofek, Hynek Hák