1:1
1:1
- : -

TJ Lokomotiva Louny - FBC Liberec B 2:2
9. Vít Kraj, 24. Štěpán Beneš - 4. Dominik Klimeš, 23. Daniel Špaček; rozhodčí: Martin Dvořák - Tereza Trávníčková; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jakub Samuel 8 - David Zmatlík 6; po třetinách: 1:1, 1:1;
24:00
23:14
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Štěpán Beneš, asistoval Daniel Fraško (2:2).
22:33
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Daniel Špaček bez asistence (1:2).
20:57
Timeout TJ Lokomotiva Louny
20:57
Vyloučen hráč Patrik Szajkó družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:18
Vyloučen hráč Jakub Racek družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
08:45
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Vít Kraj bez asistence (1:1).
07:08
Vyloučen hráč Patrik Szajkó družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nesportovní chování.
06:48
Vyloučen hráč Dominik Fraško družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za sekání.
05:47
Vyloučen hráč Daniel Špaček družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:53
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Dominik Klimeš, asistoval Michael Sluka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Dvořák a Tereza Trávníčková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Jakub Samuel; hráči v poli: Jakub Racek, Vít Kraj, Daniel Fraško, Dominik Fraško, Filip Růžek