0:0
3:0
- : -

SK BIVOJKY LITVÍNOV - Florbal Ústí 3:0
22. Leona Kubelková, 24. Leona Kubelková, 30. Aneta Weissová; rozhodčí: Klára Svobodová - Matouš Terč; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Markéta Portová ? - Martina Zajícová ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 3:0;
30:00
29:59
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Aneta Weissová bez asistence (3:0).
29:41
Vyloučen hráč Veronika Kundertová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
28:31
Vyloučen hráč Jana Krejčová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za hra rukou.
23:48
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Leona Kubelková, asistoval Aneta Friedrichová (2:0).
21:55
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil Leona Kubelková, asistoval Jana Krejčová (1:0).
20:00
20:00
10:00
10:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Klára Svobodová a Matouš Terč.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí:
00:00
Line-up domácích SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Markéta Portová; hráči v poli: Adéla Barochová, Veronika Kýhosová, Veronika Kundertová, Barbora Rudolfová, Karolína Rosenbaumová