1:9
- : -
FBC Liberec

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - FBC Liberec 3:12
4. Jiří Suchomel, 33. Ondřej Kos, 42. Jiří Suchomel - 2. Jonáš Volhejn, 4. Martin Blecha, 38. Filip Smutný, 43. Šimon Stránský, 44. Martin Blecha, 51. Vojtěch Janeček, 53. Ondřej Bím, 55. Vojtěch Janeček, 55. Martin Blecha, 57. Filip Smutný, 57. Vojtěch Janeček, 58. Martin Blecha; rozhodčí: Pavel Hála - Vladimír Hála; vyloučení: 6 + Jan Procházka 5:3; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jakub Flek 32 - Ondřej Volejník 14; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:9;
60:00
Komentář trenéra domácích Romana Jandy (část 1): "Tak jak jsme dobře chytili a zahráli druhou třetinu, tak jsme ve třetí třetině vyhořeli ve všem, co se týká florbalových základů, pohybu a pokynů, které jsme si řekli. Na vrch jsme přidali několik totálně hloupých a zbytečných vyloučení, které naprosto zostudili náš celkový dojem."
60:00
Komentář trenéra domácích Romana Jandy (část 2): "Děkuji svým hráčům za spoustu nových šedivých vlasů a brankářovi, který to psychicky zvládl lépe než jsme čekal. Děkuji soupeři za utkání a přeji příjemnou cestu."
60:00
Komentář trenéra hostů pana Miroslava Svobody : "Dnešním parádním zápasem jsme zakončili základní část. První dvě a půl třetiny florbalově ne moc záživný zápas. Díky pár gólům se nám podařilo uklidnit hru a začít hrát. Děkujeme soupeři za zápas a přejeme všem hodně štěstí v další fázi soutěže."
60:00
58:46
Vyloučen hráč Jan Procházka družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 5 minut za hrubost.
57:59
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Blecha, asistoval Šimon Stránský (3:12).
57:23
Vyloučen hráč Jiří Suchomel družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
57:23
Vyloučen hráč Richard Komňacký družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
56:55
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Janeček, asistoval Milan Sucharda (3:11).
56:36
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Jakub Vacek (3:10).
55:28
Suchomelova schovaná střela končí na betonech brankáře.
54:51
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
54:51
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Blecha, asistoval Ondřej Šorm (3:9).
54:33
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Janeček bez asistence (3:8).
53:24
Hra je stále dost v tempu, nahoru dolů.
52:53
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Bím, asistoval Milan Sucharda (3:7).
51:30
Domácí se snaží, ale hosté se dostávají do šancí skrze protiútoky, které řeší velmi zkušeně.
50:29
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Vojtěch Janeček, asistoval Vojtěch Wiener (3:6).
50:29
Tentokrát vingl na zadní.
49:39
Zvláštní.
49:38
Vyloučen hráč Jiří Suchomel družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
47:24
Domácí dvojice Konstant - Procházka si vytvořila za střídání několik slibných šancí, gól to ovšem nepřineslo.
47:01
Indruch v dobré pozici přestřeluje.
46:12
Flek teď podržel výborným zákrokem.
43:45
43:45
Znovu dobře vyřešené přečíslení ze strany Liberce.
43:20
Velká šance domácích, útočník promáchl.
42:24
Domácí se na moment zabydleli v útočném pásmu hostů.
42:02
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Šimon Stránský, asistoval Martin Blecha (3:4).
42:02
Brejk - únik - vikýř na bližší - gól.
41:25
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Martin Malý (3:3).
41:25
Krásná kombinace domácích zakončená střelou do odkryté klece.
41:03
Tyčka zachránila od gólu Flekovo družstvo.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: 7-7
40:00
39:30
Procházka z voleje jen těsně minul zadní tyčku soupeřovi brány.
38:38
Gulliveři se nevzdávají a dostali se k několika velmi slibným šancím.
37:28
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Filip Smutný, asistoval Vojtěch Janeček (2:3).
37:28
Dobře sehraná přesilovka.
36:45
Vyloučen hráč Kryštof Indruch družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
34:47
Kos dorážku před brankou přestřelil.
32:57
Domácí ožili a dostali se do pár velmi zajímavých příležitostí.
32:06
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Ondřej Kos, asistoval Radek Novotný (2:2).
32:06
Pumelice ze středu 20 nad led, hezu.
31:16
Domácí po delší době více na balónku.
30:01
Střelou ze vzduchu nad mantinel končí standartní situace z rohu v podání dua Suchomel, Indruch.
28:23
Liberec tlačí domácí, ti ovšem brání více než obstojně.
26:08
Zatím dobrá práce bránící čtveřice domácích.
25:53
Vyloučen hráč Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
24:34
Vejmělka nejdříve slušně prověřil střelou z dálky, poté se ještě dostal k dorážce, bohužel pro domácí ani jeden pokus neskončil v bráně.
23:01
Přesilovka domácích je zatím dost neurovnaná.
21:50
Vyloučen hráč Richard Komňacký družstva FBC Liberec na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:50
Výborná klička od Suchomela nešla ubránit jinak než faulem, který je po zásluze potrestán.
21:03
Indruch nádherně našel Suchomela, ten v těžké pozici trefil, ale ne do branky.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: 4-12
20:00
18:40
Kouřil v oslabení zkoušel zamířit na zadní tyčku po loupeži míčku z hokejek hostů - těsně minul.
17:39
Domácí Flek několikrát podržel svůj tým dobrými zákroky.
16:51
Vyloučen hráč Alex Dokládal družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení.
14:38
Domácí hosty tlačí, ale hosté hrozí z brejků.
13:33
Dokládalova dobrá střela.
11:41
Kos na dvakrát zkoušel z velkého brankoviště, gólmana neprostřelil.
11:00
Konstant dorážel povedenou střelu beka na brankovišti, brankář hostí připraven.
10:42
Protiútok hostů - neúspěšný.
10:12
Domácí nyní hrají v útočném pásmu, nedaří se jim ale dostat do šance.
08:56
Po lehce rozhárané části přesilovky domácích Jedlička našel adresáta před brankou, ten byl ovšem zblokován.
08:02
Vyloučen hráč Ondřej Belák družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
08:02
Asi tady máme nový trend.
07:37
Dobrá obrana domácích a obětavé bloky zatím brání hostům v proměnění početní výhody.
05:58
Vyloučen hráč Filip Kozák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za špatné střídání.
05:58
Domácí úplně nesmyslně rozehráli standartku, když neměli dostřídáno. Na trestnou lavici jde spočinout Kozák, pro kterého není toto prostředí zdaleka ničím novým.
04:55
Domácí často ztrácí míček na středu hřiště a hraje se tak nahoru dolů.
03:49
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Martin Blecha, asistoval Milan Sucharda (1:2).
03:49
Sehrávka hostů do prázdné branky.
03:15
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Jiří Suchomel, asistoval Lukáš Dvořák (1:1).
03:15
Pohledná kombinace domácích končí brankou a je srovnáno.
02:23
Domácí mají zatím větší držení míčku, ale nebezpečnější jsou zatím hosté.
01:54
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jonáš Volhejn, asistoval Jakub Jaroš (0:1).
01:54
Ukázkový brejk z repertoáru hostů končí gólem.
00:24
Začínáme zostra a v tempu, hosté už vyslali první vlaštovku v podobě střely směrem na branku domácích. Zařízení netrefili a potvrdilo se tak staré dobré, že první vlaštovka jaro nedělá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Hála a Vladimír Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Ondřej Volejník; hráči v poli: Vojtěch Janeček, Vojtěch Wiener, Filip Smutný, Matěj Volejník, Jakub Vacek
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Jakub Flek; hráči v poli: Radek Novotný, Lukáš Dvořák, Štěpán Kouřil, Ondřej Kos, Milan Jedlička