2:1
3:1
- : -

TJ Olympia Bruntál - FBC GYMNÁZIUM Český Těšín 7:2
2. Jakub Lang, 10. Viktor Zatloukal, 16. Matouš Slavík, 24. Dominik Oltyán, 26. Matěj Mikulka, 28. Matěj Mikulka, 35. Dominik Oltyán - 18. Tobiáš Zipser, 32. Petr Buják; rozhodčí: Lukáš Axmann - Radek Šiška; vyloučení: 1:2; využití: 2:0; zásahy brankářů: Vojtěch Karvay ? - Kryštof Rusz ?; po třetinách: 2:0, 2:1, 3:1;
36:00
34:09
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán, asistoval Tomáš Sýkora (7:2).
32:45
Vyloučen hráč Filip Klimek družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín na 2 minuty za sekání.
31:47
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil Petr Buják, asistoval Tobiáš Zipser (6:2).
27:39
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Matěj Mikulka bez asistence (6:1).
25:14
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Matěj Mikulka, asistoval Dominik Oltyán (5:1).
24:54
Vyloučen hráč Tobias Czudek družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
23:59
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Dominik Oltyán, asistoval Jakub Lang (4:1).
17:31
Branku družstva FBC GYMNÁZIUM Český Těšín vstřelil Tobiáš Zipser bez asistence (3:1).
15:33
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Matouš Slavík, asistoval Tomáš Sýkora (3:0).
13:59
Vyloučen hráč Viktor Zatloukal družstva TJ Olympia Bruntál na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
09:31
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Viktor Zatloukal, asistoval Dominik Oltyán (2:0).
01:51
Branku družstva TJ Olympia Bruntál vstřelil Jakub Lang, asistoval Matouš Slavík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Axmann a Radek Šiška.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC GYMNÁZIUM Český Těšín:
00:00
Line-up domácích TJ Olympia Bruntál: brankář: Vojtěch Karvay; hráči v poli: Jakub Lang, Tomáš Sýkora, Viktor Zatloukal, Dominik Oltyán, Matěj Mikulka