0:3
0:4
- : -

PSKC Okříšky - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 0:7
2. Adam Bureš, 3. Matyáš Bohuslav Vidaillac, 9. Vojtěch Grodl, 15. Jakub Hart, 16. Adam Bureš, 18. Adam Bureš, 21. Vojtěch Port; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Josef Kratochvíl ? - Matěj Fridrich ?; po třetinách: 0:3, 0:4;
26:00
21:12
Vyloučen hráč Adam Křepinský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
20:22
Timeout PSKC Okříšky
20:22
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vojtěch Port, asistoval Adam Bureš (0:7).
17:35
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Bureš, asistoval Vojtěch Port (0:6).
15:49
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Adam Bureš bez asistence (0:5).
14:11
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Jakub Hart, asistoval Adam Křepinský (0:4).
13:00
13:00
08:03
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Vojtěch Grodl, asistoval Vojtěch Port (0:3).
02:15
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Matyáš Bohuslav Vidaillac, asistoval Jan Holas (0:2).
01:39
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Vyskočil a Vít Zápotočný.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Matěj Fridrich; hráči v poli: Jakub Milichovský, Jan Holas, Adam Křepinský, Matyáš Bohuslav Vidaillac, Jakub Hart