5:1
3:6
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - Panthers Praha 11:7
5. Kristina Zlatníková, 10. Kateřina Vachudová, 12. Kristina Zlatníková, 21. Kateřina Sojková, 21. Karolína Stůjová, 22. Andrea Balcárková, 29. Karolína Stůjová, 40. Karolína Stůjová, 41. Barbora Špačková, 51. Sabina Šnajberková, 60. Kateřina Vachudová - 28. Markéta Žbánková, 42. Diana Hošková, 42. Diana Hošková, 43. Markéta Žbánková, 44. Markéta Žbánková, 49. Viktorie Novotná, 57. Viktorie Novotná; rozhodčí: Michael Zeman - Jan Paleček; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 41; zásahy brankářů: Anežka Bakočová 10 - Kateřina Macounová 4, Monika Rožumbergová 16; po třetinách: 3:0, 5:1, 3:6;
60:00
Komentář trenéra domácích Bartáka: Zápas tří různých třetin - v první třetině se mírně projevil fakt, že některé hráčky ještě byly na lyžích, ale i přesto jsme dokázali diktovat tempo hry, což se ještě více projevilo v prostřední části, kdy jsme na hřišti dominovali. Třetí třetinu nebudeme hodnotit a budeme se už soustředit na zítřejší duel. Soupeři přejeme hodně štěstí do play off a děkujeme divákům za podporu.
60:00
Střely celkem: Tigers 31; Panthers 17
60:00
Komentář trenéra hostí: Dnes byly Tigers během 1. a 2. třetiny lepší, zbytečně jsme hrály s přehnaným respektem. Za řeč stála až 3. třetina, kdy jsme byly produktivní a nebály se hrát s míčkem a riskovat. Děkuji za fair play zápas.
60:00
59:45
Dnešní brankové hody ukončuje přesným zásahem 15 vteřin před koncem Vachudová.
59:44
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Vachudová, asistoval Kristina Zlatníková (11:7).
59:03
Timeout Panthers Praha
58:40
Bakočová "´po Haškovsku" likviduje nadvakrát nájezd hostující útočnice.
56:47
Své zaváhání z před chvíle napravuje Retová asistencí na gol Novotné.
56:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Viktorie Novotná, asistoval Lucie Retová (10:7).
55:35
Skoro nemožné teď neproměnila Retová, které se míček před Bakočovou záhadně namotal na florbalku a z jasného golu byl nakonec protiútok domácích.
52:24
A ještě větší šancí na zvýšení skore teď pohrdla Vachudová, kterou skvěle vychytala Rožumbergová.
52:23
Trestné střílení družstva Ivanti Tigers Jižní Město neproměnil Kateřina Vachudová.
51:32
Šanci opět se chytit budou teď mít domácí při přesilové hře. Jednou jim to dnes už vyšlo, ale ten gol inkasovaný by si mohly Tygřice odpustit.
51:31
Vyloučen hráč Markéta Žbánková družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:20
Situaci uklidňuje golem z nahození od poloviny hřiště Šnajberková a na výsledkové tabuli svítí dvouciferná číslovka.
50:19
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Sabina Šnajberková, asistoval Kristina Zlatníková (10:6).
49:14
Tygřice jsou teď oproti první a druhé třetině výkonnostně poloviční.
48:42
Novotná z nulového úhlu vzdálenější roh branky trefuje přesně a drama pokračuje!
48:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Viktorie Novotná bez asistence (9:6).
47:38
Krásnou kombinaci Kubíkové, Halamové a Šárové poslední jmenovaná bohužel gólem nezakončila.
45:42
Diváci vycítili, že Tygřice potřebují povzbudit a spustili opět své chorály. Holkám to očividně pomáhá a situace se uklidňuje.
43:42
Jsme svědky něčeho neuvěřitelného! Z prohraného zápasu se zásluhou Žbánkové a Hoškové stává drama. Panthers poprvé dnes ukazují své drápky a zdá se, že ještě neřekly poslední slovo.
43:41
Timeout Ivanti Tigers Jižní Město
43:41
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Markéta Žbánková bez asistence (9:5).
42:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Viktorie Novotná (9:4).
41:35
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Diana Hošková, asistoval Markéta Žbánková (9:3).
41:29
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Diana Hošková bez asistence (9:2).
40:54
Špačková prolomuje dnešní střeleckou smůlu a příklepem po přihrávce Zlatníkové trefuje přesně.
40:53
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Barbora Špačková, asistoval Kristina Zlatníková (9:1).
40:00
40:00
2. třetina nám přinesla velkou aktivitu hráček Tigers. Úvod třetiny jasně ovládly Tigers, ale Panthers ukázalo, že jsou schopny se dostat do brejkoých situací, které však ne a ne proměnit.
40:00
39:59
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Karolína Stůjová, asistoval Kristýna Klecová (8:1).
39:59
A jak stylově 2. třetinu Tygřice zahájily, tak ji i ukončily. Stůjová v poslední vteřině zvyšuje.
39:10
Kvanta střel lítají kolem branky hostí. Panterky mohou vděčit florbalovému bohu, že je stav pouze takový, jaký je.
38:17
A tyč zvoní i na druhé straně!
37:05
Kubištová jako správná kapitánka teď zabojovala tam i zpět. Rány schytala i rozdala a může spokojeně jít střídat.
34:42
Ojedinělá, ale o to nebezpečnější šance hostí. Ani na dvakrát však míček za Bakočovou nekončí.
33:14
Skvěle to teď Zlatníková vymyslela zpoza branky pro Sojkovou. Ta však nastalou šancí pohrdla a trefila pouze tyčku.
28:13
Tak alespoň v dvouminutovém intervalu se Panterky Tygřicím vyrovnaly. Nejprve Žbánková všem utekla a přesně zakončila i přes početní nevýhodu, následně ale šestigolový náskok navrací Stůjová.
28:12
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Karolína Stůjová, asistoval Kateřina Vachudová (7:1).
27:45
Střídání brankáře. Nový brankář Monika Rožumbergová družstva Panthers Praha
27:42
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Markéta Žbánková bez asistence (6:1).
26:17
Vyloučen hráč Lucie Retová družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
26:17
Zlatníková si už málem připsala pověstný hattrick, ovšem její čtyřnásobná dorážka s trojnásobným seknutím gólmanky nemůže být uznán. Další pokus bude mít v následné přesilovce.
24:04
A chuť po golech domácí neopouští ani za 6 golového vedení. Navíc domácí hráčky začali hnát vpřed i hluční diváci za znění bubnů. Tomu říkám atmosféra!
21:29
Smršť gólů teď spustili Tygřice a hned ze začátku 2. třetiny si v podstatě dnešní zápas vyhrály, jelikož na toto už Panthers jen těžko zareagují.
21:28
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Andrea Balcárková bez asistence (6:0).
20:48
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Karolína Stůjová, asistoval Anežka Pěnkavová (5:0).
20:13
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Sojková, asistoval Kristina Zlatníková (4:0).
20:00
20:00
Ač by se v přírodě pravděpodobně jednalo o vyrovnaný souboj kočkovitých šelem, v 1. lize juniorek mají Tygřice jasně navrch. Rychlejší, důraznější, přesnější. Uvidíme, zda se Panthers ve třetině druhé zvednou.
20:00
19:25
Skvělý obranný blok od Pěnkavové teď Bakočové značně usnadnil práci, které mimochodem za celou 1. třetinu moc neměla.
17:07
Tohle střídání se mohlo Panthers těžce vymstít! Celá formace se z ničeho nic rozběhla na střídačku a na palubovce zůstaly Tygřice zcela samy. Halamová se však nastalé situace asi zalekla a zcela osamocená branku netrefila.
15:27
Po dlouhé době na míčku i Panterky. Červenková s přehledem vyvezla míček přes celé hřiště. Spoluhráčky jí ale příliš nepomohly a iniciativu opět přejímají domácí hráčky.
13:19
Tigers jsou teď v konstantním tlaku a Panterky se nemohou dostat ani z vlastní poloviny.
11:02
Zlatníková by si to zvládla uhrát sama. Opět gol bez asistence tahem mezi ruku a nohu Macounové a stav je 3:0 pro domácí.
11:01
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristina Zlatníková bez asistence (3:0).
09:54
Tigers zásluhou Vachudové odskakují na dvoubrankové vedení.
09:53
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Vachudová, asistoval Barbora Špačková (2:0).
08:43
V krátkém sledu teď Vachudová dvakrát ohrozila branku Panterek. Ani jednou však nebyl její pokus přesný.
05:49
A Zlatníková je znovu nebezpečná. Tentokrát ji však dokázala obrana hostů zastavit.
04:58
A máme tady první gol! Zlatníková si vzala míček, nabrala rychlost a s přehledem tahem vymetla levou šibenici.
04:57
03:35
Prvních pár okamžiků utkání za námi a oba týmy se zatím hledají.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michael Zeman a Jan Paleček.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kateřina Macounová; hráči v poli: Alena Červenková, Kateřina Kubištová, Lucie Retová, Viktorie Novotná, Markéta Žbánková
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Anežka Bakočová; hráči v poli: Kateřina Vachudová, Sabina Šnajberková, Barbora Špačková, Kristina Zlatníková, Kateřina Sojková
00:00
Sportu zdar a florbalu zvlášť! Vítám Vás ze SH Jižní Město u zápasu 21. kola 1. ligy juniorek, kde na sebe narazí týmy z opačných konců tabulky, lídr tabulky Ivanti Tigers a hostující nováček soutěže Panthers Praha. Pro hosty je to výzva popasovat se takto kvalitním soupeřem, tak uvidíme, jak se jim to podaří.