1:6
1:2
- : -

Ivanti Tigers Jižní Město - FBŠ SLAVIA Plzeň 6:8
4. Sabina Šnajberková, 7. Veronika Balejová, 10. Karolína Stůjová, 14. Kristýna Klecová, 23. Adéla Kubíková, 47. Anežka Pěnkavová - 29. Ivana Vachovcová, 31. Karolína Šteffelová, 32. Ivana Vachovcová, 34. Patricie Suchanová, 37. Lucie Bejčková, 37. Tetyana Voloshchuk, 55. Patricie Suchanová, 60. Patricie Suchanová; rozhodčí: Andrej Lipan - Ondřej Jícha; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; diváků: 32; zásahy brankářů: Kristýna Janglová 16 - Kateřina Valečková 35; po třetinách: 4:0, 1:6, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostí (Vít Procházka): Je s podivem, jak rozdílné výkony dokážeme podat v rozmezí ani ne 24 hodin. Dnes holky zaslouží absolutorium za neuvěřitelné odhodlání. Děkujeme paní zdravotnici za péči a padlým přeji brzké uzdravení. Díky i soupeři, sudím a divákům. Těšíme se na play-off.
60:00
Komentář trenéra domácích (Dominika Steinbachová): Holky jsou ještě na jarních prázdninách a dokázaly hrát jen jednu třetinu a to nestačí. Důležitá facka před play off, která nám doufám pomůže a kvalitně se připravíme na tu důležitou část sezony. Díky soupeři za férové utkání.
60:00
59:59
Plzeň v tomto utkání ubránila své vedení a vítězí.
59:10
Domácí se nevzdávají a v šesti kombinují na útočné polovině.
59:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patricie Suchanová, asistoval Kateřina Valečková (6:8).
58:53
Domácí v šesti
58:02
Domácí Tigers na nic nečekají a vytváří tlak po celém hřišti.
57:30
Nebezpečnou střelu hostujícího týmu Janglová vychytala!
56:32
Hráčky Tigers se usadily na útočné polovině.
55:00
Máme před sebou posledních 5 minut zápasu.
54:00
54:00
Výhoz gólmanky Valečkové - rychlý protiútok - gól. 6:7
52:57
Pěkná střela Špačkové opět končí v rukou Valečkové.
49:53
Hra se přelévá z jedné strany na druhou a ani jeden tým si v posledních chvílí nevytvořil nebezpečnější šanci.
46:52
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Anežka Pěnkavová, asistoval Barbora Špačková (6:6).
46:52
A je vyrovnáno!
46:20
Přesilová hra zatím bez většího ohrožení branky soupeře.
45:06
Přesilová hra Tigers a velká šance na srovnání stavu.
45:05
Vyloučen hráč Sára Bobková družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
40:12
Opět skvělý začátek třetiny hráček Tigers! Kateřina Sojková vyslala pěknou střelu, ale gólmanka hostů ve střehu.
39:59
Naprosto rozdílná třetina utkání, kdy Plzeň vstala z mrtvých a utkání se nám během devíti minut otočilo ve prospěch hostí.
38:37
Hráčky Tigers v útlumu, naštěstí Kristýna Janglová v pozoru při dalším protiútoku.
36:59
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Tetyana Voloshchuk, asistoval Kamila Kaslová (5:6).
36:59
Další rychlý protiútok a Plzeň skóruje po šesté v řadě!
36:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Lucie Bejčková, asistoval Alžběta Kopřivová (5:5).
36:04
Hráčky hostů se opět prosazují z rychlého protiútoku a máme vyrovnáno. 5:5!
33:21
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patricie Suchanová, asistoval Tetyana Voloshchuk (5:4).
31:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová bez asistence (5:3).
31:22
A máme tady další gól Plzně. Hráčky Ivanti Tigers v poslední pětiminutovce nezvládly udržet tempo ze začátku třetiny a díky tomu se nám skóre dramatizuje. 5:3
30:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Karolína Šteffelová, asistoval Tetyana Voloshchuk (5:2).
28:39
Hosté v plném počtu na hřišti.
28:22
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Ivana Vachovcová bez asistence (5:1).
28:22
Plzeň se prosazuje v oslabení!
26:39
24:37
Nebezpečná střela backhandem Stůjové gólmanka Valečková s přehledem kryje.
22:50
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Adéla Kubíková, asistoval Kateřina Sojková (5:0).
22:50
Krásná kombinace holek z Tigers po ose Šárová-Sojková-Kubíková končí gólem do odkryté klece! 5:0!
20:35
Do druhé části vlítl domácí tým opět s velkou aktivitou.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Tigers 15 - Plzeň 5
20:00
19:20
Hostující tým na konci třetiny pohrozil dvěma rychlými protiútoky, na první gól v zápase každopádně stále čekají.
17:40
Velký závar před domácí brankou, kdy Kristýna Janglová musela vytáhnout zákrok jako od Dominika Haška. Ve spolupráci s obránci míček naštěstí nepřešel brankovou čáru.
15:34
První velká šance týmu Plzně! Gólmanka Janglová ale byla v pozoru.
14:36
Krásný zákrok Kateřiny Valečkové!
13:36
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kristýna Klecová, asistoval Andrea Balcárková (4:0).
13:36
Kristýna Klecová pokračuje ve své fazóně z extraligy žen a přidává další branku Tigers!
11:50
Další velká šance Tigers! Konkrétně Barbora Špačková se dostala ke střele z první, kterou hostující gólmanka vykryla! Stav utkání nezměněn.
10:00
První polovinu první třetiny vidíme hru, která je plně v režii domácích Tigers.
09:28
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Karolína Stůjová, asistoval Anežka Pěnkavová (3:0).
09:28
Dělovka od Karolíny Stůjové a krásný gól do růžku Plzeňské branky! 3:0!
08:25
Kateřina Vachudová teď skvělým obranným zákrokem zabránila gólu.
06:56
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Veronika Balejová, asistoval Barbora Špačková (2:0).
06:56
Krásná střela ze středu hřiště od Veroniky Balejové z krátkého výběhu končí gólem! 2:0!
03:08
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Sabina Šnajberková, asistoval Barbora Špačková (1:0).
03:08
Sabina Šnajberková otevírá skóre tvrdou ránou od mantinelu dnešního zápasu a Tigers se dostává do vedení!
01:35
Druhá lajna Tigers do zápasu vlétla neohroženě a ze začátku utkání jsme byli svědky nadějných akcí.
00:01
Zápas nám právě začal dámy a pánové.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Lipan a Ondřej Jícha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Kateřina Valečková; hráči v poli: Alžběta Kopřivová, Lucie Bejčková, Kamila Kaslová, Karolína Raslová, Kateřina Mašková
00:00
Line-up domácích Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Sabina Šnajberková, Kateřina Vachudová, Veronika Balejová, Barbora Špačková, Kateřina Sojková