1:4
- : -
FBŠ Jihlava

FBŠ Jihlava - FBC ČPP OSTRAVA 3:11
5. Kateřina Bícová, 6. Kateřina Bícová, 52. Viktorie Váňová - 1. Kateřina Galnorová, 2. Magdaléna Přenosilová, 16. Andrea Luzarová, 19. Michaela Středulová, 22. Magdaléna Přenosilová, 27. Kristýna Klubalová, 30. Tereza Vytisková, 52. Radka Niemczyková, 57. Karolína Sigmundová, 59. Kateřina Galnorová, 60. Andrea Luzarová; rozhodčí: Vladimír Brož - Jiří Kučera; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Štěpánka Růžičková 40 - Kateřina Valášková 34; po třetinách: 2:4, 0:3, 1:4;
60:00
Komentář trenéra hostí: Vzhledem k pozdnímu času zápasu a náročnému programu se nám úplně nedařilo tvořit tempo a držet koncentraci po celých 60 minut. I tak ale spousta dobrých rozhodnutí a dobře vyřešených situací. Kdybychom měli větší jiskru, branek mohlo padnou víc. Díky soupeři.
60:00
Komentář trenéra Jihlavy Martina Kittlera: Utkání nevyšlo podle představ. Utekl nám začátek a po vyrovnání jsme neudrželi potřebnou koncentraci. Naše hra se zvedla až ve III. třetině, kdy už bylo těžké vývoj zvrátit a navíc jsme špatně naložili se svými šancemi. V tom nás soupeřky opět vyškolily.
60:00
59:59
Střely: FBŠ Jihlava: 14, FBC Ostrava: 21
59:54
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Andrea Luzarová, asistoval Anna Španihelová (3:11).
59:49
Vyloučen hráč Pavlína Boudná družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za bránění ve hře.
58:08
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Kateřina Galnorová, asistoval Michaela Středulová (3:10).
56:54
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Karolína Sigmundová, asistoval Barbora Soušková (3:9).
55:26
Růžičková předvádí další výborné zákroky.
51:13
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Radka Niemczyková bez asistence (3:8).
51:02
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Viktorie Váňová, asistoval Hanka Krčálová (3:7).
50:45
Vyloučen hráč Andrea Luzarová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
47:07
Vyloučen hráč Hanka Krčálová družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:04
Dnešní den je velmi smutečný den, dnes už druhá zlomená florbalka.
43:38
Nebezpečná standartní situace končí blokem obrany.
42:04
Na hráčkách domácího celku jde vidět, jak je tento zápas pro ně náročný.
40:00
40:00
39:59
Střely: FBŠ Jihlava: 12, FBC Ostrava: 22
39:23
Domácí fanoušci podporují svůj tým k lepším výsledkům.
34:34
Hra je zastavena a hráčky Ostravy šly lovit svoji spoluhráčku za mantinel.
32:34
Jihlava po dlouhé době na polovině soupeře.
29:41
Smolná vlastní branka Jihlavy.
29:40
Vlastní branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Tereza Vytisková (2:7).
28:57
Jihlava po dlouhé době na míčku, ale nedostává se do zakončení.
27:44
Na míčku je především tým z Ostravy.
26:33
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Kristýna Klubalová, asistoval Kateřina Galnorová (2:6).
25:00
Boudná předvedla vybornou akci, na jejím konci ztratila svou hůl a následně ji hledala.
24:15
Další výborný zákrok a další, Růžičková drží domácí.
21:54
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Magdaléna Přenosilová, asistoval Nikol Pitáková (2:5).
21:54
Po nádherné akci navyšuje Ostrava své vedení.
20:00
20:00
19:59
Střely: FBŠ Jihalva: 11, FBC Ostrava: 18
18:46
Ostrava konečně využívá jednu z šancí a zvyšuje vedení.
18:45
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michaela Středulová, asistoval Karolína Bínová (2:4).
18:05
Obrovské štěstí na straně domácích, po střele jedné z hráček Ostravy zvoní pouze tyč.
15:24
Velkou chybu v rozehrávce Jihalvy Ostrava trestá,
15:23
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Andrea Luzarová bez asistence (2:3).
14:08
Velmi vyrovnaný zápas, ale nebýt domácí brankářky, tak má Ostrava už vysoké vedení.
13:23
Držme všichni minutu ticha za zlomenou florbalku.
12:08
Zvoní tyč!!! Nenápadná, ale nebezpečná střela Šulové končí na tyči.
11:04
Obrovská šance hostů při situaci 2v1, ale míček letí mimo bránu.
10:00
Růžičková nám teď předvedla zákrok na úrovni legendárního Dominika Haška.Vynikající zákrok!!!!
08:50
Teď se hraje především na polovině domácího celku.
07:59
Růžičková teď podržela svůj řadou výborných zásahů.
07:40
Hraje se nahoru a dolů, cítím se jak na tenisovém zápase.
06:27
Nebezpečná střela hostů, ale Růžičková drží svůj tým.
05:58
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Bícová, asistoval Viktorie Váňová (2:2).
04:15
Jihlava snižuje střelou pod břevno.
04:14
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Kateřina Bícová, asistoval Klára Šulová (1:2).
02:37
Tvrdá střela Šulové, ale hostující obránkyně blokují.
01:46
Dvě rychlé branky hostujícího celku. Jihlava by se měla probudit.
01:45
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Magdaléna Přenosilová, asistoval Andrea Luzarová (0:2).
00:26
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Kateřina Galnorová bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Brož a Jiří Kučera.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP OSTRAVA: brankář: Kateřina Valášková; hráči v poli: Karolína Bínová, Adriana Středulová, Kateřina Galnorová, Kristýna Klubalová, Michaela Středulová
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Štěpánka Růžičková; hráči v poli: Klára Šulová, Sára Syrovatková, Hanka Krčálová, Kateřina Bícová, Viktorie Váňová