2:0
0:1
0:0

TJ Jablonné nad Orlicí - FBC ČPP OSTRAVA 5:6pn
5. Barbora Marková, 11. Eliška Pešavová, 11. Adéla Kosková, 36. Barbora Marková, 36. Karolína Bínová - 3. Kristýna Klubalová, 9. Radka Niemczyková, 10. Michaela Středulová, 13. Nikola Chalupová, 53. Andrea Luzarová, N Andrea Luzarová; rozhodčí: Daniel Suchý - Václav Křepelák; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 28 - Eliška Pětvaldská 22; po třetinách: 3:4, 2:0, 0:1, 0:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP OSTRAVA hráč Andrea Luzarová a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Jablonné nad Orlicí hráč Barbora Marková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC ČPP OSTRAVA hráč Michaela Středulová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Jablonné nad Orlicí hráč Veronika Kyšková , ale gól nevstřelil.
65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Střely na branku: Jablonné - 2/Ostrava - 5
65:00
Komentář trenéra hostí: Pro nás šlo o 5. zápas v sedmi dnech, takže jsme trochu čekali problémy. Ve druhé třetině nás v zápase udržela jen výborně chytající brankářka. Nicméně jako příprava na play-off je lepší takto dotažené a na nájezdy vyhrané utkání v naprosté únavě, než abychom vyhráli vysoko jako včera. Díky soupeři, jsme zvědaví na večerní volbu.
65:00
65:00
Komentář trenéra domácích: dnes jsme konečně naše zlepšené výkony přetavili alespoň v bod.
60:00
Sledujeme velmi vyrovnané utkání s velkými šancemi na obou stranách. Uvidíme co přinese prodloužení
60:00
Komentář trenéra domácích: Potvrdili jsme zlepšené výkony které nás provází po novém roce. Děkuju holkám za nasazení a rodičům a fanouškům za podporu.
60:00
Komentář trenéra domácích: Potvrdili jsme v zápase zlepšení které je patrné po novém roce. Děkuji za podporu našim divákům kteří byli opět fantastičtí.
60:00
Komentář trenéra domácích: Dnes jsme potvrdili zlepšené výkony po novém roce a zaslouženě bodovali.
60:00
Komentář trenéra domácích: Potvrdili jsme zlepšené výkony z poslední doby a zaslouženě bodovali.
60:00
59:57
Timeout TJ Jablonné nad Orlicí
56:59
Nebezpečně skákající míček před brankou Jablonného
55:20
Opět obrovské šance první lajny Jablonného.
52:28
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Andrea Luzarová, asistoval Michaela Středulová (5:5).
44:47
Vyloučen hráč Veronika Kyšková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:52
Jablonné se pohybuje na své útočné polovině, ovšem výraznější ohrožení branky hostí nenastalo
35:45
Vyloučen hráč Nikol Pitáková družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za hra rukou.
35:21
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
35:21
Vlastní branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Karolína Bínová (5:4).
35:21
BOMBA LA BOMBA!!! Jablonné vede 5:4
35:06
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Barbora Marková bez asistence (4:4).
33:42
Opět první lajna Jabloňaček způsobila těžkou hlavu hráčkám z Ostravy
32:35
Kosková se ocitla po přihrávce Šilarové sama pře brankou. Brankářka Ostravy však byla rychlejší
32:25
Nebezpečná střela Kyškové
30:52
Gabrisová nabral rychlost a přihrávala Koskové, která ohrozila střelou ostravskou branku
29:50
Zámek na polovině Jablonného
28:52
Bínová si svou kličkou na středu hřiště vybojovala faul. Následná standardka však větší šanci nepřinesla
22:40
Pěkný přechod do útoku od první jablonské lajny. Výraznější střela však nenastala
12:30
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Nikola Chalupová bez asistence (3:4).
12:30
Ostrava trestá hloupost v jablonské obraně a posouvá se opět do vedení
10:55
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Adéla Kosková, asistoval Eliška Pešavová (3:3).
10:55
Všechny uplynulé gólové akce byly vydařené, ovšem třetí gól Jablonného byl zásluhou Pešavové asi nejhezčí. Ta si ze tří hráček z Ostravy udělala slalom a Kosková už pálila do odkryté klece
10:14
Branku družstva TJ Jablonné nad Orlicí vstřelil Eliška Pešavová, asistoval Barbora Marková (2:3).
09:56
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michaela Středulová, asistoval Adriana Středulová (1:3).
08:50
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Radka Niemczyková, asistoval Nikol Pitáková (1:2).
07:47
Hostující děvčata zatím nepouštějí domácí k míčku, ačkoliv jsou v oslabení
06:41
Vyloučen hráč Adriana Středulová družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
05:20
Vyloučen hráč Adéla Kosková družstva TJ Jablonné nad Orlicí na 2 minuty za špatné střídání.
04:46
04:46
Dlouhý pas z obranné poloviny na Markovou nedokázaly ostravské dívky zachytit. Ta se záhy řítila sama na gólmanku a střelou do šibenice srovnává skóre
04:05
První lajna jablonských děvčat teď způsobila vzruch v místní hale
02:04
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Kristýna Klubalová bez asistence (0:1).